1212_20240613_102758.png

SOKOLI POKRAČUJÍ V SUPERLIZE, STARTUJE SPOLEČNÝ PROJEKT S BLACK ANGELS

Elitní družstvo mužů bude pokračovat v nejvyšší florbalové soutěži Livesport Superlize i v sezoně 2024/2025.

Dubnová baráž s brněnskými Buldoky nasměrovala SOKOLY do 1. ligy. Vedení klubu ale využilo příležitost obsadit uvolněné místo v Livesport Superlize a SOKOLI tak dostávají novou šanci.

Tímto krokem zároveň startuje společný projekt s klubem BLACK ANGELS, který si klade za cíl vybudovat dlouhodobě sportovně úspěšný a ekonomicky stabilní elitní tým.

„Jsem rád, že se podařilo zajistit superligu v Pardubicích i pro příští sezonu. Dlouhodobě máme v soutěži nejvyšší divácké návštěvy a dlužíme našim členům i fanouškům sportovní úspěch. Jako neméně důležitou vnímáme i roli hráčů elitního týmu jako přirozených vzorů pro naši mládež. Možnost zahrát si superligu v Pardubicích je pro mladé hráče skvělou motivací do další práce. Proto dochází k dohodě o spolupráci na úrovni elitního florbalu s klubem BLACK ANGELS, které si velmi vážíme. Důležitá je pro nás podpora projektu od partnerů obou klubů, aktuálně také probíhají jednání s generálním partnerem celého projektu“, říká Jan Černohorský, předseda klubu.

Superligové družstvo mužů odehraje sezonu 2024/2025 pod názvem BA SOKOLI Pardubice. Úvodní domácí utkání se uskuteční v sobotu 14. 9. 2024 od 14 hodin tradičně v pardubické enteria areně v rámci 12. ročníku mládežnického turnaje JUNIOR SOKOL CUP.

Další podrobnosti k projektu Vám představíme společně s BLACK ANGELS v příštích týdnech.

Děkujeme za podporu!