727_20191209_190122.jpg

SOKOLI se zítra představí v hokejové aréně proti Liberci

Zítra se ve velké hokejové Enteria aréně bude konat svátek florbalu, a to tzv. School match mezi domácími Sokoly z Pardubic a týmem z Liberce. V minulém ročníku SOKOLI porazili Liberec ve finále poháru, na což budou chtít v zítřejším zápase navázat. Zápas bude provázet obrovská atmosféra s rozsáhlým programem. Utkání začíná v 10:00.

Zápas je primárně pro základní školy z Pardubického kraje, ale pro veřejnost také. Nabitý bude též přestávkový program, ve kterém mohou školáci získat mnoho cen. Za zmínku stojí také úkol pro školáky, kteří měli nakreslit transparent k zítřejšímu zápasu. Ten nejlepší transparent bude odměněn voucherem na nákup sportovního vybavení od generálního partnera School Matche – společnosti SALMIG, jenž vyrábí florbalové výstroje.

Od začátku zápasu bude probíhat soutěž, a to fotka pod hastagem SOKOLI Pardubice. Školáci mohou tedy přidávat své fotky na Instagram a označit nás na nich. Zítra ve 22:10 bude soutěž ukončena. Tři příspěvky s největším počtem laiků se stanou vítěznými a budou upozorněni přes Instagram. Výhrou bude VIP vstupenka na utkání s Mladou Boleslaví, během kterého jim budou předány ceny od SOKOLI Pardubice.

Tím ale florbalový program nekončí. Od 14:00 nastoupí na scénu také junioři, kteří změří své síly s Tatranem Střešovice. Utkání bude rovněž sehráno v Enteria aréně.

Komentář trenéra Ladislava Štancla k zítřejšímu utkání:

„Na zápas se těšíme, protože loni byla opravdu super atmosféra. I tak si ale nejdeme zápas jen užít, ale tvrdě odpracovat, protože chceme konečně prolomit výsledkovou mizérii. Liberec šel v posledních zápasech výkonnostně nahoru, takže to bude chtít potvrdit. My uděláme vše pro to, aby tomu tak nebylo.“

Superliga florbalu, 14. kolo:

úterý 10. prosince, 10:00, Enteria arena Pardubice: SOKOLI Pardubice – FBC Liberec