SOKOLI se znovu představí v Pardubicích. V neděli 13. října na Dašické přivítají Otrokovice

Naposledy odehráli domácí zápas v Chrudimi, nyní se však vrací zpět do Pardubic a po třech ligových prohrách ze tří posledních zápasů se Pardubičtí Sokoli konečně chtějí vrátit do herní pohody a na vítěznou vlnu. V neděli 13. 10. od 17:10 se představí proti Otrokovicím. Zatímco soupeř poslední zápas se Střešovickým Tatranem zvládl a vyhrál, Pardubice znovu padly, tentokrát na palubovce vedoucí Mladé Boleslavi.

Florbaloví fanoušci v Pardubicích se mohou radovat, jejich SOKOLI se vrací domů. Poslední zápas v domácím prostředí na palubovce partnerského klubu FBK Piráti Sokol Chrudim se herně musel líbit, ale výpadek ve druhé třetině stál Sokoly výsledek, který na konci jasně hovořil pro Chodov. Poslední zápas v Mladé Boleslavi byl také vyrovnanější, než napovídá výsledek 3:8. Proti Otrokovicím chtějí SOKOLI ukázat vyrovnanou hrou po celých 60 minut, tak jak je k tomu nabádá trenér Ladislav Štancl. Pokud se jim to povede, měli by mít značnou šanci uspět a nenechat Otrokovice odvézt z Pardubic body. „Od zápasu mám velké očekávání. Těším se na domácí prostředí na Dašické, na diváky a plnou halu. Věřím, že body zůstanou doma,“ komentuje nadcházející zápas útočník Jan Kourek. Hráči i realizační tým věří, že předvedená hra v posledních zápasech byla lepší, než co ukazují výsledky a doufají, že jim v neděli fanoušci pomůžou odrazit se k lepším výsledkům.

Klub upravil čas začátku zápasu na 17:10, aby fanoušci, kteří chtějí vidět Hlavní závod Velké Pardubické v 16:40 stihli přesun na halu Dašická. Ti, kteří přijdou na halu s předstihem mohou Velkou Pardubickou sledovat na velkoplošné obrazovce a o nic tak nepřijdou.