784_20200618_112728.jpg

SOKOLI vyráží na turnaj Prague Challenge 2020!

Mužský A tým nastoupí o nadcházejícím víkendu 19. - 21.6. ke třem zápasům, v nichž se utká s týmy z 1. ligy mužů a také Superligy!

Rozlosování turnaje přidělilo pardubickým florbalistům oba prvoligové soupeře, které se turnaje účastní. SOKOLI tedy sehrají v pátek v podvečer zápas s ambiciózním Kladnem a v sobotu s FB Karlovy Vary. V nadstavbové části se pak tým pod vedením trenérů Zozulák - Štancl utká s jedním z trojice superligových týmů - Technology Florbal Mladá Boleslav, FbŠ Bohemians, FBC Liberec.

Na turnaj jedeme opět pracovat na nových herních prvcích, které v tréninku zkoušíme od začátku června. Celý víkend je pro nás takovým malým vrcholem první části letní přípravy. Přesto do Prahy nejedeme pro výsledky, ale hlavně pro další poznatky v naší hře a pilování jejich detailů. Do hry se určitě dostanou také všichni hráči, s kterými nyní pracujeme.”  říká před turnajem hlavní trenér Zozulák.

Rozpis utkání Pardubic na Prague Challenge 2020 

Pátek 19. června, 17:30  - SOKOLI Pardubice vs. Kanonýři Kladno

Sobota 20. června, 12:00 - SOKOLI Pardubice vs. FB Hurrican Karlovy Vary

Nedělě 21. června - zápas o umístění


Veškeré informace naleznete na OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH TURNAJE


Všechna utkání můžete sledovat na portále TVCOM.cz , na oficiálním Youtube účtu FbŠ Bohemians a nebo přímo v hale na Děkance!