716_20191115_104411.jpg

SOKOLI vyráží do boje o důležité body. V neděli se utkají s Tatranem

Po prohraném osmifinále v Poháru se již všechny oči budou upínat pouze na Superligu. SOKOLI zamíří po reprezentační přestávce do hlavního města, kde ve 11. kole nejvyšší domácí soutěže nastoupí proti Tatranu Střešovice.

SOKOLI se stále nachází na posledním místě soutěže. Nelichotivé umístění a malý zisk bodu budou chtít odvrátit právě proti Tatranu, se kterým jsme se v aktuální sezóně potkali ve vrcholové skupině poháru. Utkání v úvodu sezóny jsme na domácí palubovce zvládli vítězně a navíc nám cenný skalp zajistil postup. „Na Tatran jedeme s touhou konečně zlomit sérii porážek. I přesto, že naše výkony nejsou zlé, nedaří se nám zápas dotáhnout k lepšímu výsledku, a to chceme změnit. Reprezentační pauzu jsme využili k tomu, že jsme udělali několik změn v sestavě, takže věříme, že to týmu dodá ten správný impuls a zápas na Tatranu se nám povede,“ říká hlavní trenér Ladislav Štancl k zápasu.

Tatran Střešovice se nyní nachází na osmém místě tabulky. V posledním utkání před reprezentační pauzou dokázali zvítězit na palubovce Ostravy 7:4 a jejich cílem je na povedené utkání navázat. Kdo si připíše důležité body v tabulce se dozvíme již v neděli 17. listopadu od 17 hodin ve Stodola Aréně Střešovice.

Superliga florbalu, 11. kolo:

neděle 17. listopadu, 17:00, Stodola Aréna Střešovice: Tatran Teka Střešovice – SOKOLI Pardubice