1083_20230214_111548.jpg

SOKOLI začínají budovat dívčí složku

Florbalový klub Sokoli Pardubice začíná aktivně budovat dívčí složku.

S cílem nabídnout florbal i mladým hráčkám startují SOKOLI náborovou kampaň zaměřenou na dívky. Se sloganem „SOKOLI hledají SOKOLKY“ hledají florbalisté nové členky florbalového klubu od 4 do 12 let.

Ženský florbal se ve florbalovém klubu Sokol Pardubice začal tvořit v sezóně 2005/2006, kdy se historicky prvním ženským týmem staly legendární Proxisky Pardubice, které odehrály poslední sezónu v ročníku 2016/2017. Následně ženský florbal ve florbalovém klubu skončil.

Po několika letech jsme se opět rozhodli, že se pokusíme nastartovat dívčí složku v našem klubu. Rozdíl oproti předchozím pokusům bude ovšem v tom, že nyní půjdeme poprvé od nejmenších dívek a nábor bude probíhat pouze do kategorie mladších žákyň. Chceme tak smysluplně budovat dívčí družstva právě od těchto nejmenších kategorií. Důvodem je zvyšující se poptávka od jednotlivých rodičů na samostatná dívčí družstva nebo tréninkové skupiny. Zároveň tímto krokem pokračujeme v našich plánech na postupném rozšiřování klubu, kde by i dívčí struktura měla mít důležitou roli,“ komentuje budování ženské složky generální manažer klubu Martin Zozulák.

Přihlášky do klubu naleznou případné zájemkyně na odkazu ZDE.