1135_20230914_134013.jpg

SPOLEČNOST AUTO IN SE STÁVÁ NOVÝM VÝZNAMNÝM PARTNEREM KLUBU

S hrdostí oznamuje své nejnovější partnerství s renomovanou společností AUTO IN s.r.o., předním prodejcem automobilů v našem regionu.

Společnost AUTO IN je dlouholetým hráčem na trhu automobilů, vyznačující se se svým závazkem k vysoké kvalitě, profesionálnímu přístupu a zákaznické spokojenosti. Tato spolupráce bude mít pro obě strany mnoho výhod. Florbalový klub SOKOLI Pardubice získá partnera, který sdílí naše hodnoty odhodlání, týmové práce a úspěchu. AUTO IN zase získá možnost spojit své jméno s úspěšným sportovním klubem a aktivně se zapojit do podpory místního sportovního dění.

Společnost AUTO IN je lídrem v prodeji automobilů a poskytuje širokou škálu vozů pro různé potřeby. S více než 25-ti lety zkušeností si získala pověst spolehlivého partnera v automobilovém průmyslu.

Vyjádření generálního manažera klubu Martina Zozuláka: Poprvé v historii klubu se nám podařilo domluvit na spolupráci se společností, která se zabývá prodejem a servisem vozů. Auto IN s.r.o. se tak pro příští sezonu stává novým významným partnerem klubu a jedním z benefitů této spolupráce budou i výhodné nabídky pro členy našeho klubu. Věřím, že toto bude začátek spolupráce, která bude dlouhodobá a bude se v dalších letech dále rozvíjet.“