1134_20230904_130905.jpg

ZMĚNY V ORGANIZAČNÍ STRUKTUŘE KLUBU

Florbalový klub SOKOLI Pardubice rozšiřuje od nové sezony svoji zaměstnaneckou strukturu.

Organizační struktura klubu bude rozšířená o tři nové tváře. Tou první je Eliška Kuchtová, která bude zastávat pozici Office managera a bude mít pod svou správou zejména kancelářskou činnost, ale také fanshop, klubové objednávky nebo vedení kategorie přípravky. Část činnosti tak přebírá po Milanu Randovi, který bude nově oficiálně veden jako komunikační pracovník klubu a mimo standardní činnosti v oblasti marketingu a PR bude mít na starosti i část organizace klubových akcí a vedení kategorie mladších a starších žáků.

Druhou novou tváří je Tomáš Faltejsek, který bude výrazným posílením sportovní části. Spoluzakladatel klubu IBK Holice bude šéftrenérem mládežnických týmů od minipřípravky až po starší žáky. Nově bude také garantem kategorie elévů a asistentem Ladislava Štancla u elitního týmu mužů. Ladislav Štancl nadále zastává pozici šéftrenéra klubu a vede tak sportovní úsek klubu.

Třetím do party je odchovanec klubu Jakub Víšek, který bude taktéž posílením sportovní části klubu, kde bude mít na starosti především práci s brankáři, dovednostní tréninky a nově také vedení elitního týmu starších žáků.

Vítejte mezi námi!