KLUBOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2023

Na konci srpna 2023 proběhne třetí celoklubové soustředění, které ale bude letos poprvé opravdu celoklubové a společně se tak na florbalový týden vydají všechny kategorie od přípravky po elitní tým juniorů. Soustředění tak bude určené pro ročníky 2017 - 2005. Soustředění bude probíhat ve sportovním areálu v Hranicích na Moravě, kde budeme mít k dispozici veškerý komfort a servis. Těšíme, že nás pojede opravdu hodně!Přípravy na plánované klubové soustředění, které proběhne na konci srpna 2023, jsou již v plném proudu.  Jak bylo uvedeno v úvodní informační prezentaci na začátku sezóny, soustředění bude určené pro všechny věkové kategorie. Elitní týmy dorostenců a juniorů mají toto soustředění povinné! Novou sezónu tak opět odstartujeme klubovým soustředěním v posledním srpnovém týdnu. 


Termín soustředění: 20. - 25. 8. 2023

Kategorie:  ročníky 2017 - 2005

Místo konání: Sportovní areál Hranice na Moravě. Odkaz ZDE

Ubytování a stravování: internát v bezprostřední blízkosti sportovní haly.

Cena soustředění: 5900,-Kč (doprava tam i zpět, ubytování, plná penze premium, pronájem sportovišť, provozní náklady)

Aby mohla být taková akce úspěšná, je hlavním předpokladem to, že nás pojede opravdu hodně, v tom nejideálnějším případě kompletní kategorie. Bude se jednat o vstup do nové sezóny a pro děti i trenéry bude soustředění ideální možností, aby se v kategorii dobře poznali a mohli všichni vstoupit do tréninkového procesu již se sportovními i mimo sportovními zážitky z několika společně strávených dní.

Náplň soustředění bude opravdu velmi pestrá. Pro florbalové tréninky a hry budeme mít k dispozici novou sportovní halu v areálu a k ostatním sportovním aktivitám pak venkovní i vnitřní sportoviště v přilehlém areálu a okolí.  Cílem není florbalový trénink a dril od rána do večera, ale také získání nových zážitků na konci letních prázdnin než se rozběhne tradiční kolotoč. Jedním z nejdůležitějších aspektů takovéto akce je pak budování komunity, vzájemného poznávání hráčů napříč dětskými kategoriemi, které během sezóny nemají tolik možností, aby se potkaly a sdílely své florbalové a sportovní zážitky.

Náplň tedy budou tvořit tyto činnosti: florbalové tréninkové jednotky, míčové hry a soutěže, pohybové hry venku a v přírodě a další všesportovní vyžití v rámci možností sportovního areálu a počasí.

Na soustředění se o děti budou starat naši kluboví trenéři, kteří budou příslušné kategorie na starost v sezóně 2023/2024.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ PROBÍHÁ FORMOU E-PŘIHLÁŠEK V KLUBOVÉ ČLENSKÉ SEKCI!!

V případě dotazů a dalších informací, se můžete obracet na klubového šéftrenéra Ladislava Štancla: 724 731 403, seftrener@florbalpardubice.cz


Zpět na Klubové akce