KLUBOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2024

Na konci srpna 2024 proběhne čtvrté celoklubové soustředění, které bude i letos ve stejném formátu jako loni, a to pro všechny kategorie od přípravky po elitní tým juniorů. Soustředění bude probíhat ve sportovním areálu v Hranicích na Moravě, kde budeme mít k dispozici veškerý komfort a servis. Těšíme, že nás pojede opravdu hodně!

Přípravy na plánované klubové soustředění, které proběhne na konci srpna 2024, jsou již v plném proudu. Jak bylo uvedeno v úvodní informační prezentaci na začátku sezóny, soustředění bude určené pro všechny věkové kategorie. Elitní týmy dorostenců a juniorů mají toto soustředění povinné! Novou sezónu tak opět odstartujeme klubovým soustředěním v posledním srpnovém týdnu.

Termín soustředění: 18. - 23. 8. 2024


Kategorie: ročníky 2018 - 2006


Místo konání: Sportovní areál Hranice na Moravě. Odkaz ZDE


Ubytování a stravování: internát v bezprostřední blízkosti sportovní haly.


Cena soustředění: 5900,-Kč (doprava tam i zpět, ubytování, plná penze premium, pronájem sportovišť, provozní náklady)

PŘIHLAŠOVÁNÍ FORMOU E-PŘIHLÁŠKY ZDE V KLUBOVÉ SEKCI


Aby mohla být taková akce úspěšná, je hlavním předpokladem to, že nás pojede opravdu hodně, v tom nejideálnějším případě kompletní kategorie. Bude se jednat o vstup do nové sezóny a pro děti i trenéry bude soustředění ideální možností, aby se v kategorii dobře poznali a mohli všichni vstoupit do tréninkového procesu již se sportovními i mimo sportovními zážitky z několika společně strávených dní.

Náplň soustředění bude opravdu velmi pestrá. Pro florbalové tréninky a hry budeme mít k dispozici novou sportovní halu v areálu a k ostatním sportovním aktivitám pak venkovní i vnitřní sportoviště v přilehlém areálu a okolí. Cílem není florbalový trénink a dril od rána do večera, ale také získání nových zážitků na konci letních prázdnin než se rozběhne tradiční kolotoč. Jedním z nejdůležitějších aspektů takovéto akce je pak budování komunity, vzájemného poznávání hráčů napříč dětskými kategoriemi, které během sezóny nemají tolik možností, aby se potkaly a sdílely své florbalové a sportovní zážitky.

Náplň tedy budou tvořit tyto činnosti: florbalové tréninkové jednotky, míčové hry a soutěže, pohybové hry venku a v přírodě a další všesportovní vyžití v rámci možností sportovního areálu a počasí.


Na soustředění se o děti budou starat naši kluboví trenéři, kteří budou příslušné kategorie na starost v sezóně 2023/2024.Zpět na Klubové akce