“A” tým dostal lekci od Tatranu. V dohrávce prohrál 3:15

Velká facka pro SOKOLY přišla v dohrávce třetího kola Livesport Superligy při domácím zápase proti Tatranu Teka Střešovice. Poprvé v letošní sezóně předvedl “A” tým opravdu nepovedený výkon a podepsalo se to na konečném výsledku s rozdílem dvanácti branek.

Tatran si šel pro vítězství doslova od první minuty, již v 52. sekundě zápasu dával na 0:1 Langer. V šesté minutě se za hosty trefili Havlas a Meliš. Na tyto branky reagoval snížením pardubický Lukáš Prix, to však bylo od SOKOLŮ gólově až do poslední desetiminutovky zápasu vše. Ještě v první třetině zvyšoval svým druhým gólem Langer a Petr Brautferger, což znamenalo, že šel Tatran do kabin s komfortním čtyřbrankovým vedením.

Druhá třetina patřila hostům, trefili se dokonce osmkrát a nutno říct, že pár gólových šancí ještě zneškodnil brankář Aubus, který si odbyl svou superligovou premiéru. Tu si odbyli i junioři, hráči ročníku 2003, Vojtěch Rusin a Matyáš Mík!

Ve třetí třetině dokázali SOKOLI srovnat tempo hry, střelecky Tatran dokonce přestříleli poměrem 12:8, jako první však v této části znovu trefili hosté. Poté však přišla korekce skóre, když se trefili v krátkém sledu Teichman a Černý. V samém závěru zápasu ještě upravoval na konečných 3:15 Jakub Kolísko.

Livesport Superliga, 3. kolo:

SOKOLI Pardubice – Tatran Teka Střešovice 3:15 (1:5,0:8,2:2)

Branky Pardubic: 10:05 Lukáš Prix, 54:39 Ivo Teichman, 57:52 Petr Černý

Sestava SOKOLŮ: Aubus, Haleš - Kaluža, Kučera, Teichman, Slabý, Pakosta, Klein, Šmíd, Prix, Savický, Petržela, Weinelt, Lehký, Smola, Žáček, Černý, Mík, Formánek, Rusin

------------------------------

Ohlasy trenéra domácích Martina Zozuláka a nejlepšího hráče utkání Lukáše Prixe naleznete ZDE

Ohlasy trenéra hostí Milana Fridricha a nejlepšího hráče utkání Filipa Langera naleznete ZDE