“A” tým porazil v prvním pohárovém utkání Start98 Kunratice!

Čtvrteční večer nabídl první utkání letošní sezóny, na Dašickou přijel v rámci prvního kola Poháru Českého florbalu tým Start98 Kunratice. Pro oba týmy se jednalo o první utkání letošní sezóny a na hřišti to dle nasazení obou týmů bylo vidět. SOKOLI v utkání plném přečíslení byli nakonec efektivnější a zvítězili 11:3.

Po prvních 15 minutách bez gólu se během jedné minuty trefili pardubičtí Petržela, Kučera a Kaluža, kteří nasměrovali SOKOLY za výhrou.

Během druhé třetiny se však hostům podařilo utkání zdramatizovat,když na branky Weinelta a Petržely bleskově reagovali za hosty Plaček, Chládek a Pergler. Do třetí třetiny šli tedy SOKOLI s náskokem dvou branek.

V poslední dvacetiminutovce však nenechali domácí nic náhodě, soupeři nasázeli rovných šest branek a ve výsledku se zrodilo přesvědčivé vítězství 11:3.

Další utkání “A” tým odehraje venku 20.8. od 19 hodin proti Jaroměři.