“A” týmu se domácí zápas s Chodovem nevydařil

Další nevydařený zápas má za sebou pardubický “A” tým. Při svátečním večeru na Dašické viděli fanoušci vysokou prohru 2:13, od bodů do tabulky tedy SOKOLI zůstali daleko.

Již začátek zápasu naznačil, kterým směrem se zápas vydá. V jedenácté minutě na světelné tabuli svítilo skóre 0:4 a Chodov byl výrazně aktivnějším týmem. Karel Aubus v brance, který dostal příležitost před Martinem Halešem, měl plné ruce práce. Do konce třetiny se již skóre neměnilo.

Do druhé třetiny SOKOLI nastoupili s chutí otočit vývoj utkání. Tyto touhy hned v první minutě třetiny zatrhl Marek Vávra brankou na 0:5 a druhá třetina se vydala podobným směrem, jako ta první. Na branku Komárka ještě reagoval Jan Savický, který snižoval na 1:6, ale to bylo od Pardubic v prostřední části všechno. Po brance Savického skončily za Halešem, který po šesté brance vystřídal Karla Aubuse, znovu čtyři míčky a do šaten se šlo za stavu 1:10.

Ve třetí třetině si byli již hosté vědomi svého vysokého vedení a zápas se dohrával. Na tři branky Chodova reagoval brankou Šmíd a stanovil tak konečné skóre na 2:13. Šanci na nápravu mají SOKOLI již v neděli na hřišti BLACK ANGELS.