912_20210927_133242.jpg

“A” týmu se favorita zaskočit nepodařilo

Čtvrté kolo Livesport Superligy na Dašické překvapení nepřineslo, hosté z Mladé Boleslavi si se SOKOLI poradili vysoko 11:2.

Již od začátku utkání bylo jasné, jakým směrem se zápas bude ubírat, poprvé se skóre měnilo ve čtvrté minutě brankou Pěničky. V následujících šesti minutách se hosté trefili třikrát, postupně Curney, Chroust a Šebek a skóre bylo již 0:4. Hra se po čtvrtém gólu lehce zklidnila, i přes to se ale hostům ještě povedlo navýšit náskok, když na 0:5 zvyšoval Tokoš.

Druhá třetina začala pro SOKOLY lépe, z vyrovnané hry vytěžili snižovací branku na 1:5 kterou vstřelil Přemek Pakosta. Po této brance ale znovu střelecký prach domácím vyschl a prosazovali se pouze hosté, ti se také v této části prosadili přesně pětkrát a skóre bylo již 1:10.

Ve třetí části bylo zřejmé, že o vítězi je již rozhodnuto a hrálo se opatrněji. Pouze dvě úpravy skóre na světelné tabuli vidělo 126 diváků na Dašické, to bylo po brankách hostujícího Pěničky a domácího Ivo Teichmana. SOKOLŮM se tedy doma nepodařilo překvapit Mladou Boleslav a prohráli vysoko 2:11.

Livesport Superliga, 4. kolo:

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:11 (0:5,1:5,1:1)

Branky Pardubic: 23:31 Přemek Pakosta, 43:57 Ivo Teichman

Sestava SOKOLŮ: Haleš, Aubus – Petr, Pakosta, Kohoutek, Kučera, Teichman, Slabý, Klein, Velc, Šmíd, Prix, Křinka, Petržela, Rusin, Smola, Žáček, Černý


Sestřih branek: SOKOLI Pardubice vs. Předvýběr.CZ Florbal MB

Ohlasy trenéra Martina Zozuláka (omluvte zhoršenou kvalitu zvuku)