Nepovedený výkon. SOKOLI doma padli s Mladou Boleslaví 3:12

“A” týmu se nepovedlo navázat na výkony z posledních utkání, převedl nepovedený výkon proti suverénní Boleslavi, která v zápase zcela dominovala a zvítězila vysoko 12:3. Šanci na reparát budou mít SOKOLI již ve středečním televizním utkání proti Liberci.

Již od prvních minut byl na hřišti pouze jeden tým, první branku utkání vstřelil ve druhé minutě Tokoš. O necelé dvě minuty později již na světelné tabuli svítilo skóre 0:2 po brance Natova. Jiskru naděje vykřesal v osmé minutě Petr Černý, který se při zranění Šmída posunul do první formace. Boleslavi se však znovu podařilo odskočit brankou Höffera. Další snížení přinesl tečovanou ranou Oubrecht, to však bylo do ofenzivy od SOKOLŮ vše. Do konce třetiny ještě skóre posunuli na 2:5 Šebek se Suchánkem.

Hned po devíti vteřinách druhé části se trefil Korych a prohloubil zmar “A” týmu. Poslední branku pardubických v pondělním utkání vstřelil v oslabení Pakosta, poté převzali otěže utkání již naplno hosté. Do branky Denemarka, který si připsal premiéru v Livesport Superlize a pochytal 29 střel soupeře, se postupně trefili Šebek, Natov a dvakrát Tokoš, který završil Hattrick. Druhá přestávka tedy proběhla při skóre 3:10.

Také na straně hostů mohli diváci vidět premiérový start brankáře, přesněji Marka Macíka, který vystřídal Lukáše Bauera a během třetí třetiny již neinkasoval. Za Denemarkova záda během poslední dvacetiminutovky dostali balón nejlepší hráč Mladé Boleslavi Patrik Suchánek a Jan Natov, kteří upravili na konečných 3:12.