Související zápas

SOKOLI Pardubice

Pražská přestřelka vyšla lépe domácím

Další vyrovnaný zápas odehráli v neděli po poledni pardubičtí SOKOLI. V utkání s FbŠ Bohemians nezvládli divokou přestřelku a odjeli s prázdnou.

Hned první minuta utkání ukázala, že utkání bude bohaté na branky. Již ve 41. vteřině otevíral skóre Buršík. Pokračovalo se aktivně a na tahu byli SOKOLI, vyrovnával Teichman. Nejdelší pasáž bez branky v zápase nastala po brance Teichmana, až ve dvanácté minutě potvrdili Bohemians fakt, že mají naprosto perfektní přesilové hry, první z nich využil Malič. SOKOLŮM byla ke konci třetiny nabídnuta přesilová hra, ta ale dopadla opačně, v oslabení se prosadil Forman a domácí šli do vedení 3:1.

Do první třetiny vstoupili lépe hráči Bohemians, to ale neplatilo o té druhé. Do druhé dvacetiminutovky nastoupili SOKOLI naprosto perfektně, slepenými góly Teichmana a dvakrát Šmída se dostali poprvé v zápase do vedení. Třikrát v řadě se ale trefili také domácí, dvakrát se prosadil Kisugite, jednou Veleba a vedení Bohemians o dvě branky bylo zpět. Do šaten se ale odcházelo za vyrovnaného stavu, na 6:6 srovnali brankami Kučera s Teichmanem.

Neuvěřitelných deset branek viděli diváci v UNYP Aréně v průběhu třetí třetiny. Pardubické fanoušky ale většina z nich nepotěšila, sedm z těchto branek totiž bylo do branky pardubického brankáře Denemarka. Domácím se do padesáté minuty povedlo odskočit do čtyřbrankového vedení, které už bylo pro SOKOLY nedohnatelné. Ke konci zápasu neměli pardubičtí hráči co ztratit, zkusili proto hru bez brankáře, která se nepovedla a skóre po závěrečné třetině bylo 13:9 v neprospěch Pardubic.

SOKOLI v Praze odehráli další vyrovnaný zápas, bohužel ale znovu bez bodového zisku. K tomu budou mít další příležitost 6. října v domácím zápase s Vítkovicemi.

Livesport Superliga, 4. kolo:

FbŠ Bohemians – SOKOLI Pardubice 13:9 (3:1,3:5,7:3)

Branky Pardubic: 02:49 Ivo Teichman, 20:48 Ivo Teichman, 22:22 Adam Šmíd, 23:00 Adam Šmíd, 37:36 Ivo Teichman, 38:31 Lukáš Kučera, 51:05 Ivo Teichman, 53:14 Adam Šmíd, 58:53 Lukáš Prix

Sestava SOKOLŮ: Denemark, Haleš – Kaluža, Pakosta, Zozulák, Viterna, Kohoutek, Kučera, Teichman, Žáček, Slabý, Klein, Šmíd, Prix, Křinka, Burian, Ďopan, Sákra, Černý