Prohra v domácím prostředí. SOKOLI nestačili na Bohemians

Divokou přestřelku v rámci šestého kola Livesport Superligy vidělo 268 diváků v hale na Dašické. Po úvodním gólu SOKOLŮ přišla čtyřgólová šňůra Bohemians, kterou se “A” týmu až do závěrečného hvizdu nepodařilo dotáhnout a tak skončilo utkání výsledkem 6:11.

Skóre zápasu již ve třetí minutě otevřel Jan Savický, následně však v rozmezí třinácti minut přišly čtyři branky hostů, kteří si tak vytvořili poměrně komfortní náskok. Ještě v první třetině snižoval na 2:4 Prix, avšak pouhé čtyři sekundy před koncem třetiny znovu zvyšoval Tomčo. Bohemka tedy šla do šaten s tříbrankovým náskokem.

Začátek druhé třetiny se “A” týmu podařil náramně, když skórovali Marcel Lehký a Jan Savický a rozdíl ve skóre už byl pouze jednobrankový. Bohužel blíže na dostřel se již SOKOLI nedostali, protože poté přišla další vlna tří branek Bohemians a rozdíl ve skóre byl znovu výraznější. Na 5:8 se ještě před koncem třetiny podařilo snížit Prixovi, do třetí části to bylo tedy znovu o tři góly.

Ve třetí třetině přišla znovu šňůra tří gólů hostí a nebýt brankáře Haleše v bráně domácích, mohlo být skóre ještě větší. V 53. minutě přišla poslední branka zápasu, kterou vstřelil Vojtěch Klein. V dalším průběhu zápasu, i přes převahu domácích, další branka už nepadla a SOKOLI si tak další tři body do tabulky Livesport Superligy nepřipsali.

Livesport Superliga, 6. kolo:

SOKOLI Pardubice - Fbš Bohemians 6:11 (2:5,3: 3,1: 3)

Branky Pardubic: 02:59 Jan Savický, 15:27 Lukáš Prix, 21:55 Marcel Lehký, 23:35 Jan Savický, 37:58 Lukáš Prix, 52:59 Vojtěch Klein

Sestava SOKOLŮ: Haleš, Aubus – Oubrecht, Kaluža, Kučera, Teichman, Slabý, Pakosta, Klein, Šmíd, Prix, Savický, Petržela, Weinelt, Lehký, Žáček, Černý