Související zápas

SOKOLI Pardubice

Série se rozhodne v Pardubicích

Další obrat se SOKOLŮM v Otrokovicích nepovedl. Domácí si vysloužili sedmý zápas, ve kterém se rozhodne o vítězi série.

Hnáni domácí podporou diváků vstoupili Otrokovice do zápasu lépe. Trvalo jim to šest minut, než poprvé překonali Denemarka. Na středu zůstal osamocený Zapletal, který se nemýlil. Situace jako přes kopírák se opakovala znovu o sedm minut později. Svou druhou brankou v zápase zvyšoval znovu Zapletal. SOKOLI se v první třetině neměli čeho chytnout, herně se jim nedařilo. V tom jim pomohla přesilová hra, kterou dvě minuty před koncem třetiny využil Adam Šmíd.

Jako by se zápas hrál v neděli. Druhá třetina totiž byla stejná, jako právě v nedělním zápase. Také v šestém zápase totiž byli v této části zápasu výrazně lepší domácí. Dvakrát jim zafungovala souhra bratří Ležatků, ke které se brankou přidali Minich a Nehila a domácí již vedli o čtyři branky. Za SOKOLI se totiž prosadil Zozulák, který manko zmírnil.

Také třetí třetina měla obdobný průběh jako v neděli. SOKOLI se hnali za vyrovnáním, ve vyrovnaném počtu hráčů na hřišti se ale nebyli schopni dostat přes zabezpečenou obranu soupeře. V polovině třetiny nevyužili přesilovou hru a s nadějemi týmu to vypadalo bledě. Poté ale SOKOLI sáhli ke hře bez brankáře a vše se pro ně začalo vyvíjet lepším směrem. Začala stíhací jízda, znovu, stejně jako v nedělním utkání. Postupně se trefili Zozulák, Prix a Kučera, to ale SOKOLŮM nestačilo. Otrokovice tedy dobře rozehraný zápas neztratili a vynutily si sedmý zápas.

Play-down Livesport Superligy, 1. kolo, 6. zápas:

PSG Panthers Otrokovice – SOKOLI Pardubice 6:5 (2:1,4:1,0:3)

Branky Pardubic: 17:56 Adam Šmíd, 34:56 Martin Zozulák, 52:29 Martin Zozulák, 57:30 Lukáš Prix, 58:24 Lukáš Kučera

Sestava SOKOLŮ: Denemark, Haleš – Burian, Prix, Šmíd, Zozulák, Pakosta, Ďopan, Šimák, Kučera, Bína, Teichman, Slabý, Nezval, Křinka, Savický, Žáček, Kohoutek, Klein, Machatý