Úspěšný start do Livesport Superligy! SOKOLI porazili Spartu 7:6!

O skvělý výsledek se v prvním utkání Livesport Superligy postaral pardubický “A” tým. Na hřišti pražské Sparty díky bojovnému výkonu, podtrženým skvělými individuálními výkony, kterým kraloval střelec hattricku Savický a brankář Martin Haleš, dokázal vyhrát rozdílem jedné branky, kdy 17 vteřin před koncem rozhodl Marcel Lehký.

Do první třetiny vlétli SOKOLI ve velkém stylu a s viditelnou chutí zvítězit. To neslo své ovoce, skóre otevřel po osmi minutách Lukáš Prix. Domácí však stihli rychle srovnat z hole Velce. V 11. minutě však pardubickým vrátil vedení Savický a na 1:3 zvyšoval mladík Kučera. Hosté tedy šli do druhé třetiny s dvoubrankovým vedením.

Sparta po přestávce výrazně přidala na tempu, což se začalo projevovat i ve skóre. Brankami Zemana, Hurta a Kolstrunka během prvních pěti minut třetiny se domácí dostali do vedení. Po několika skvělých zákrocích Haleše, který udržel SOKOLY na dostřel to pardubičtí střelci nenechali jen tak a když se podruhé v zápase trefil Savický, bylo znovu srovnáno. Do třetí třetiny se tedy šlo za vyrovnaného stavu.

Ve třetí třetině začali SOKOLI velmi aktivně, do vedení se však po brance Bartoše dostala Sparta. A když v 52. minutě zvyšoval Krbec již na 6:4, vše nasvědčovalo na poklidný závěr utkání. Poté se však začaly dít velké věci, po brance Černého na 6:5 a srovnání z hole Savického rozhodl pouhých 17 sekund před koncem utkání nováček v pardubickém týmu Marcel Lehký!

Další utkání Livesport Superligy sehraje “A” tým v sobotu 26.9. od 18 hodin na hřišti Hu-Fa Panthers Otrokovice