Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI na Tatran nevyzráli

Sedmé kolo Livesport Superligy nabídlo fantastickým fanouškům na Dašické jasnou záležitost. Tatran Střešovice prokázal své kvality a vyhrál rozdílem třídy.

Už od úvodního hvizdu bylo jasné, že si je Tatran vědom posledních výsledků SOKOLŮ a do Pardubic přijel předvést stoprocentní výkon. To se ukázalo hned ve 36. vteřině, kdy otevřel skóre utkání Marek Beneš. Pardubice do zápasu nevstoupily dobře a po smolném odrazu míčku od obránce za brankáře Denemarka vedli v páté minutě hosté už o dvě branky. SOKOLŮM se povedlo snížit, brejkovou situaci dobře vyřešil Kučera. Hned deset vteřin po jeho brance ale hosté znovu odskočili díky brance Ondřeje Němečka. V poslední vteřině první třetiny využil přesilovou hru druhým gólem v zápase Kučera a do šaten se šlo za sympatického stavu 2:3.

Jednobrankový rozdíl po první třetině ale bylo nejblíže, co se drželi pardubičtí u hráčů střešovických. Až do 36. minuty bylo skóre pouze 2:4, prosadil se totiž Šindelář, poté si ale hosté otevřeli na Dašické střelnici a během dvou minut se prosadili Němeček, Beneš a Šindelář, což při druhé přestávce znamenalo již pětibrankovou ztrátu pardubických hráčů.

Ve třetí třetině již hráči hostů nepustili Pardubice vůbec k ničemu. Postupně navyšovali skóre, které se zastavilo až na konečném stavu 2:12, což je pro SOKOLY nejvyšší prohra v sezóně. Za zmínku stojí rozhodně výkon Marka Beneš, který si v zápase připsal 5 kanadských bodů a také výborná obrana hostujícího týmu, která pustila SOKOLY k pouhým pěti střelám v celém zápase. Další bitva o superligové body čeká “A“ tým již příští sobotu, kdy vyjedou na horkou půdu České Lípy.