SOKOLI nestačili na BLACK ANGELS

Úterní dohrávka přinesla velmi vyhrocený zápas. Z tohoto zápasu vyšli SOKOLI po prohře 6:8 bodově naprázdno a ztratili tak šanci na účast v play-off.

Zápas začal velmi zostra. Hned na začátku utkání skórovaly oba týmy. Nejprve dostal hosty do vedení Jakub Renčín, na jehož branku v zápětí odpověděl Lukáš Kučera. Zajímavá třetina pokračovala po její polovině. Hosty do dvoubrankového vedení dostali slepenými brankami Hanák a Neklan. Na tyto branky ještě reagoval snížením Lukáš Prix, poté ale přišla pro SOKOLY velká rána. Adam Šmíd nesportovně zasáhl Jakuba Hromadu a byl vyloučen do konce zápasu. Pětiminutovou přesilovku dokázali hosté využít, povedlo se to Burianovi a do šaten se šlo za stavu 2:4.

Ve druhé třetině se SOKOLŮM nedařilo zachytit tempo BLACK ANGELS. Těm se dařilo postupně navyšovat náskok. Trefili se Bouček, Boček a Hromada a hosté vedli již o pět branek. “A” týmu vrátili naději před odchodem do šaten Burian, který skóroval poprvé po návratu do Pardubic a Ivo Teichman, ti snižovali na 4:7.

Pro diváky zajímavý zápas pokračoval také ve třetí třetině. Hosté znovu “A” týmu odskočili díky brance Renčína, ale SOKOLI se nevzdávali. Slepené branky Smoly a Zozuláka zařídily znovu dvoubrankový rozdíl. “A” tým se hnal za vyrovnáním. Závěrečný tlak ale k ničemu nevedl a SOKOLI v zápase plném branek a vyloučení prohráli 6:8 a ztratili šanci na play-off.

Livesport Superliga, 24. kolo:

SOKOLI Pardubice – BLACK ANGELS 6:8 (2:4,2:3,2:1)

Branky Pardubic: 03:53 Lukáš Kučera, 13:24 Lukáš Prix, 36:28 Jakub Burian, 39:29 Ivo Teichman, 52:02 Michael Smola, 53:07 Martin Zozulák

Sestava SOKOLŮ: Haleš, Aubus – Kaluža, Petr, Pakosta, Zozulák, Kučera, Teichman, Nezval, Slabý, Klein, Šmíd, Prix, Burian, Smola, Žáček, Černý