Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI prohráli s BLACK ANGELS 2:9

Hráči pardubického “A” týmu zapsali další prohru. V dohrávce 17. kola prohráli na Dašické s BLACK ANGELS poměrem 2:9.

Pardubičtí hráči nevstoupili do zápasu špatně, hrála se vyrovnaná partie. Ta ale skončila v deváté minutě, v té se totiž poprvé měnilo skóre zápasu, prosadil se Jakub Boček, na kterého hned o půl minuty později navázal Matouš Burian a hosté se SOKOLŮM začali vzdalovat. Na tyto branky navázal o sedm minut později Marek Fryš a pro pardubické hráče začínalo skóre vypadat znovu kriticky. S alespoň malou vzpruhou přišel před koncem třetiny sváteční střelec Ďopan, který využil dobré nahrávky Davida Žáčka.

Druhá třetina byla na branky klidnější, šancí v ní bylo ale požehnaně. SOKOLI zlepšili svůj výkon a hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Na týmu ale leží obrovská střelecká deka, tým se trápí v zakončení a tento zápas to potvrdil. Hráči “A” týmu se dostávali do mnoha šancí, neproměnili ale ani ty nejvyloženější. Toho samozřejmě využili hosté, těsně po začátku třetiny dal jedinou branku této části Matouš Burian, který zvyšoval vedení jeho týmu.

Ve třetí třetině hra vypadala podobně, jako v té předešlé. SOKOLI se dostávali do šancí, které však trestuhodně pálili vedle. Na druhé straně to bylo odlišné, BLACK ANGELS dali pardubickým hráčům lekci z produktivity a trefili se hned pětkrát. Za domácí snižoval svou premiérovou brankou v pardubickém dresu Milan Bína. SOKOLI doma prohráli vysoko 2:9.