Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI prohráli s Tatranem

Černá série pardubických proher pokračuje také desátým zápasem, s velkým favoritem zápasu prohráli hráči pardubického “A” týmu na jeho půdě vysoko 3:13.

Vstup do zápasu přitom od SOKOLŮ nebyl vůbec špatný. Hned v první minutě se prosadila první formace pardubického týmu, kdy byl před brankou důrazný David Žáček, který otevřel skóre zápasu. Až do sedmé minuty byli SOKOLI ve vedení, poté ale začali ve sportovní hale v pražských Řepích úřadovat domácí. V rozmezí pěti minut se hráči Tatranu trefili do branky Haleše čtyřikrát a dostali se do komfortního vedení. Dvě minuty před koncem skóre ještě korigoval Matouš Sákra a do šaten se šlo za stavu 4:2.

Po dobrém výkonu v první třetině přišel ve druhé třetině obrovský výpadek, který rozhodl o osudu utkání. Domácí se v této dvacetiminutovce trefili hned šestkrát bez odezvy pardubických hráčů a rozdíl ve skóre byl již výrazný. Především počet střel ve druhé třetině 20:0 jest statistikou velmi alarmující. Ve třetí třetině už zkušený tým Tatranu nenechal nic náhodě a pohodlně kráčel za vítězstvím. Hrálo se znovu více vyrovnaně, branky stříleli ale především domácí. Za SOKOLY snižoval mladík Machatý, tato branka ale nezměnila nic na vysoké prohře Pardubic 3:13.

Stejně jako v zápase ve Vítkovicích, i v zápase 19. kola se dají najít také pozitiva. Těmi jsou dvě premiérové trefy v Livesport Superlize pardubických hráčů. Matouš Sákra a Ondřej Machatý si v tomto zápase připsali první trefy v nejvyšší soutěži! Další zápas čeká SOKOLY ve středu v enteria aréně v rámci SCHOOL MATCHE, kdy přivítají tým České Lípy.