Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI prohráli vysoko s Chodovem

Velmi nepovedený výkon předvedli pardubičtí SOKOLI v zápase 13. kola Livesport Superligy. Prohráli vysoko 2:10.

Již od úvodního hvizdu začínalo být jasné, jak bude utkání vypadat. Hosté z Chodova byli výrazně aktivnější a lepší ve všech ohledech. Hned ve čtvrté minutě se začali prosazovat také gólově, brankový účet zápasu otevřel Radim Slunéčko. Na tohoto obránce navázali brankami Ondrušek a svou premiérovou brankou v Livesport Superlize Marek Matoušek, kteří zvyšovali již na 0:3. Bezzubý výkon SOKOLŮ s pouhou jednou střelu na branku v první třetině znamenal tříbrankové manko.

Také do druhé třetiny vstoupili mnohem lépe hostující hráči. V úvodních osmi minutách této periody se trefili třikrát a SOKOLI prohrávali již o šest branek. I přes vysokou ztrátu pardubičtí hráči nesložili zbraně a snažili se alespoň snížit, na Dašické je totiž hnalo skvělých 410 diváků! Snížení se jim povedlo, trefili se Žáček s Kučerou a v tu ránu byl rozdíl ve skóre pro SOKOLY milosrdnější. Do konce třetiny se ještě ale trefili také hráči Chodova, branka Netrefy, kterou muselo přezkoumat video, znamenala pětibrankové vedení Chodova ve druhé přestávce.

Třetí třetina nenabídla jiný vývoj, než dvě předešlé. Hosté byli lepší ve všech aspektech hry a postupně se snažili navyšovat skóre. To se jim povedlo třikrát, trefili se postupně Skřivánek, Bauer a Votava, kteří zařídili konečné, nutno říci že zasloužené vysoké skóre 2:10.