Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI s Mladou Boleslaví vysoko prohráli

Zápas s úřadujícím mistrem měl již od začátku utkání jasný směr, SOKOLI prohráli vysoko 3:14.

Hned úvodní minuty ukázaly jasný směr, kterým se zápas vydá. Mladá Boleslav od začátku dokazovala své kvality a již ve třetí minutě se dostala do vedení, nedůrazu na malém brankovišti využil Zoufalý. Utkání pokračovalo tak, jak začalo, Boleslav byla lepší ve všech herních činnostech a ve 14. minutě dával kapitán hostů Jan Natov branku již na 0:3. Slovo si ale poté vzali také SOKOLI, snižoval Milan Bína. V posledních dvou minutách vidělo 325 diváků na Dašické hned tři branky, nejprve proměnil trestné střílení Milan Tomašík, na jehož branku odpověděl povedenou ránou Martin Zozulák, hned devět vteřin poté vrátil hostům tříbrankové vedení Pěnička.

Kuriózní situaci nabídl začátek druhé třetiny, hostující Natov zahrál v malém brankovišti Natov, vše ale proběhlo bez povšimnutí rozhodčích, ti tedy až o minutu a půl později šli situaci přezkoumat k videu a nařídili trestné střílení. K nájezdu se postavil Martin Zozulák, Bauera v brance Boleslavi ale nepřekonal. Zozulákův pokus byl ale vším, co SOKOLI v této periodě předvedli směrem do útoku, úřadovali totiž především hosté, kteří se trefili hned šestkrát a do šaten po druhé třetině se šlo s vysokým devítibrankovým rozdílem mezi oběma týmy.

Do třetí třetiny SOKOLI ale rozhodně nevstoupili odvezdaně, hned po 19 vteřinách snížil rozdíl ve skóre svou druhou brankou v zápase Martin Zozulák. Pardubičtí hráči se sice dostávali do šancí, neřešili je ale dobře, proto skóre přibývalo znovu jen na straně hostů až do konečného stavu 3:14.