Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI utrpěli nejtěžší porážku v historii klubu

Pardubickým florbalistům se hrubě nepovedlo 9. kolo Livesport Superligy proti Mladé Boleslavi. S celkem, který je nabitý reprezentanty, prohráli 2:22 a připsali si tak nejtěžší porážku v historii klubu.

Hned úvodní minuty zápasu ukázaly, kdo je na hřišti jasným pánem a kdo bude udávat směr. Boleslavští neměli s pardubickými hráči žádné slitování a rychlou a efektivní hrou přehrávali SOKOLY ve všech ohledech. Gólový účet otevřel již v 55. vteřině Lukáš Punčochář. Boleslav mačkala svého soupeře a první třetinu vyhrála suverénně 9:0.

Stejný trend pokračoval i ve druhé periodě. Boleslav nadále kralovala a drtila pardubické florbalisty. O čestný úspěch z pardubické strany se postaral v polovině utkání Ralfs Polis, který snižoval na 1:12. Boleslav přidala do konce periody ještě další tři branky a tak se šlo do šaten za hrozivého skóre 1:15.

Boleslav pokračovala ve své aktivní hře i ve třetí periodě, ve které nasázela dalších sedm branek. SOKOLI ve třetí části přidali opět jenom jednu branku a tak svítilo na světelné tabuli po šedesáti minutách hrozivých 2:22.