SOKOLI v Mladé Boleslavi vysoko prohráli

Další vysokou prohru zaznamenal “A" tým v utkání v Mladé Boleslavi. Domácí SOKOLŮM udělili lekci z produktivity a zvítězili vysoko 16:2.

Již v první minutě se začal rýsovat průběh utkání. Chybu v rozehrávce využil Gruber a otevřel skóre zápasu. Boleslav dominovala, postupně navyšovala skóre zápasu a SOKOLI si s její hrou nevěděli rady. Nakonec se v první třetině trefili domácí pětkrát, do šaten se tedy šlo za stavu 5:0.

Druhá třetina pro “A” tým začala lépe, než skončila ta první. První střela SOKOLŮ na Bauera přišla až po pauze, avšak byla rovnou gólová. Chybu v rozehrávce využil Petr Černý, který pohledným zakončením snižoval. To bylo ale do ofenzivy v druhé dvacetiminutovce od “A” týmu vše. Trefovali se už pouze domácí, Denemarka v brance dokázali překonat sedmkrát, průběžné skóre po druhé třetině tedy bylo 12:1.

Také do třetí třetiny vstoupily gólově lépe Pardubice. Hezkou individuální akci zakončil Matyáš Velc a snižoval. Minutu po brance Velce už to byli ale znovu domácí, kteří úřadovali. Martina Haleše, který nahradil po druhé třetině Matěje Denemarka, překonal Jiří Curney a určil směr, kterým se vydal směr zbytek zápasu. Domácí nakonec dostali skóre do podoby 16:2 a SOKOLI odjíždí z Boleslavi s prázdnou.