Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI ve dvojzápase vybojovali bod

Pardubický A tým má za sebou náročný víkend. Odehrál dva vyrovnané zápasy, ve kterých se mu podařilo získat jeden bod do ligové tabulky.

SOKOLI Pardubice – ACEMA Sparta Praha

V sobotu do Pardubic v rámci florbalového dne v Pardubicích přijela pražská Sparta. Do utkání, které na tribuně Enteria Arény sledovalo fantastických 1216 fanoušků, vstoupili lépe SOKOLI. Ti kontrolovali hru, a to se vyplatilo v polovině třetiny, kdy skóre zápasu otevřel Martin Zozulák. Poté ale pardubičtí hráči nabídli soupeři dvě přesilové hry a ten je nemilosrdně trestal. V první přesilové hře se prosadil Curney, ve druhé poté Robert Košir a Sparta vedla.

Ve druhé třetině se hrálo opatrně. Oba týmy nechtěly udělat chybu. Skóre této třetiny otevřel svou druhou brankou v zápase Curney, který nedal při trestném střílení Halešovi šanci. SOKOLI ale nic nezabalili, to ukázal Žáček, který se nádhernou individuální šancí propracoval až do šance, kterou neomylně proměnil. Poté přišly dvě slepené branky, nejprve Sparta znovu odskočila do dvoubrankového vedení, následně snížil důrazem v brankovišti Lukáš Kučera.

SOKOLI do třetí třetiny rozhodně vstoupili aktivněji než soupeř a za to přišla také odměna. Martin Zozulák po další z kombinací se Šmídem vyrovnával na 4:4. Po polovině třetí třetiny ale přišly dvě branky hostů, které oddálily naděje SOKOLŮ na bodový zisk. “A“ tým zvolil risk při hře bez brankáře, při tom se prosadil znovu Zozulák, který tak završil svůj hattrick. To ale bylo od SOKOLŮ vše a se Spartou před fantastickou diváckou kulisou prohráli nejtěsnějším možným rozdílem.

Livesport Superliga, 2. kolo:

SOKOLI Pardubice – ACEMA Sparta Praha 5:6 (1:2,2:2,2:2)

Branky Pardubic: 10:05 Martin Zozulák, 34:46 David Žáček, 37:16 Lukáš Kučera, 47:59 Martin Zozulák, 57:25 Martin Zozulák

Sestava SOKOLŮ: Haleš, Denemark – Kaluža, Pakosta, Zozulák, Viterna, Kohoutek, Kučera, Teichman, Nezval, Žáček, Slabý, Klein, Šmíd, Prix, Křinka, Burian, Ďopan, Černý, Sákra