Související zápas

SOKOLI Pardubice
1097_20230314_165959.jpg

SOKOLY čeká pátý zápas série s Otrokovicemi

Veledůležité utkání se odehraje v úterý na Dašické. Zápas o “matchball“ může mít obrovskou roli v průběhu série.

O důležitosti utkání asi není třeba vést dlouhé debaty. Soupeř, který zvítězí, bude mít k dispozici velikou výhodu ve čtvrtečním zápase. Naopak tým, který prohraje se bude ve čtvrtek muset popasovat s velmi těžkou výchozí pozicí. V lepším rozpoložení by do zápasu měli vstoupit domácí SOKOLI. Těm se totiž ve čtvrtém zápase povedl nevídaný obrat, a především díky tomuto obratu jdou do pátého zápasu bez nože na krku při smírném stavu 2:2 na zápasy.

SOKOLI se v sérii mohou opřít o mnoho jistot. Jednou z nich je bezpochyby první útočná formace, která střílí branky ve velkém tempu. Hráči první formace mají ale také dost prostoru, když všichni z nich stráví na hřišti v průměru přes třicet minut v každém zápase. Adam Šmíd vedle svých deseti kanadských bodů deptá také centry soupeře. Na vhazování má v sérii úspěšnost solidních 71,43%, když jich vyhrál hned 25 a prohrál pouhých 10.

Vypadá to ale, že se probouzí také ostatní hráči, o víkendu v Otrokovicích vstřelil hned tři branky Lukáš Kučera, premiérově po zranění se prosadil Jan Savický, nedělní zápas srovnával David Žáček a neuvěřitelně platný v přesilových hrách je Ivo Teichman. Nesmíme zapomenout také na brankoviště. Hrdinou zápasů v Otrokovicích byl mladý Matěj Denemark, který nahradil v brance Haleše a branku naprosto zavřel. Denemark měl lví podíl na zisku obou bodů z víkendu, potvrzuje se tedy, že pardubické brankoviště je naprosto vyrovnané a trenéři můžou přemýšlet, komu dát v zápase důvěru.

5. zápas play-down Livesport Superligy začíná v úterý 14. března v 18 hodin, věříme že zaplníte Dašickou a uděláte na ní vyhlášenou atmosféru. Budeme Vás potřebovat!

Play-down Livesport Superligy, 1. kolo, 5. zápas:

Úterý, 14. března, 18:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – PSG Panthers Otrokovice