Související zápas

SOKOLI Pardubice
1161_20231101_112710.jpg

SOKOLY čeká pohárové utkání v Chomutově

K 5. kolu Poháru Českého florbalu odcestují ve čtvrtek odpoledne pardubičtí florbalisté. Ti se vydají do dalekého Chomutova, kde je čeká zápas se šestým týmem 1. ligy mužů - DDQ Florbal Chomutov.

Tým Chomutova se v 1. lize mužů nachází v klidném středu tabulky. Svěřenci trenéra Bociána z dosavadních deseti duelů nedokázali bodovat pouze ve čtyřech případech - s loňským účastníkem Superligy z Otrokovic (1:2), s Letkou (1:2), s pražským Startem (4:5) a s brněnskými Bulldogs (5:13). Individuálním statistikám vévodí Michal Skuhrovec, který si drží skvělý průměr dvou bodů na zápas. (7+9). Díky dobré práci v chomutovském klubu se mohou hráči těšit také na bouřlivou kulisu. Do městské sportovní haly chodí na domácí utkání průměrně 314 diváků, což by mohl závidět kdejaký extraligový oddíl. 

To SOKOLI s dosavadním průběhem sezóny rozhodně nemohou být spokojeni. V Livesport Superlize se nachází na posledním místě a po poslední ostudné porážce 2:22 s Mladou Boleslaví mají co napravovat. Po utkání s Boleslaví rezignoval na post hlavního trenéra Ladislav Štancl a tak tým dočasně přebírá generální manažer klubu Martin Zozulák a dosavadní asistent Tomáš Faltejsek. 

Dokáží SOKOLI utnout šňůru osmi prohraných zápasů v řadě a postoupit do osmifinále Poháru Českého Florbalu? 

Utkání na horké chomutovské půdě začíná v 19:00. Živě ho můžete sledovat na odkazu ZDE