737_20200112_082938.jpg

Televizní utkání je tu! A-tým se zítra utká s Vinohrady

SOKOLI Pardubice se představí v prvním ze dvou lednových televizních utkání! Už v pondělí 13. ledna vyráží A-tým směr Praha, kde je v plánu derby Sokolů. Předehrávka 21. kola s SKV je na programu od 17 hodin. Utkání bude vysílat program ČT sport.

SOKOLI Pardubice by si měli vzít příklad z posledního vzájemného střetnutí. V 8. kole doma na Dašické totiž tým pod vedením kouče Ladislava Štancla vyhrál 5:4, když vítězství v posledních minutách zařídil Přemek Pakosta.   

Vinohrady se nyní nachází na devátém místě superligy a bojují tedy o play-off. Pražský tým se v aktuální sezóně může spolehnout především na Lukáše Gregora, který doposud zaznamenal 26 branek a patří tak mezi pět nejlepších kanonýrů celé soutěže.

Komentář trenéra Ladislava Štancla:
„Na Vinohradech to bude opravdu velmi těžký zápas, protože SKV bojuje na hranici play-off a tuto pozici budou chtít určitě vylepšit. Zápas u nás byl velmi vyrovnaný a bojovný a to samé očekávám i od zápasu v Praze. My se musíme vyvarovat jakéhokoliv chvilkového výpadku, abychom mohli v zápase uspět. SKV má ve svých řadách zkušené a kreativní hráče, na které si budeme muset dát pozor a naopak chceme být efektivní do útoku. Pak máme určitě šanci z Prahy přivézt body.“

Superliga florbalu, 21. kolo:

pondělí 13. ledna, 17:00, TJ Sokol Vinohrady: TJ Sokol Královské Vinohrady – SOKOLI Pardubice