640_20190205_232734.png

Uzávěrka přihlášek na třetí ročník Sokol Campu se blíží!

Na konci srpna 2019 se v rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo uskuteční týdenní sportovní tábor našeho klubu. V termínu 24. – 31. 8. 2019 proběhne již třetí ročník Sokol Campu, který je určen pro všechny malé Sokolíky i jejich kamarády. Nezáleží na sportovní výkonnosti či pohlaví, ale na chuti užít si konec prázdnin v aktivním a sportovním duchu. Sokol Camp je určen pro děti ve věku od 6 do 15 let. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE JIŽ 20. ÚNORA 2019!

Již potřetí se vydáme do areálu Tesla Horní Bradlo, kde se nachází několik sportovních hřišť, kurtů, koupaliště, vyhřívaný bazén, wellness, velká společenská místnost a jídelna. Děti budou ubytované v klasických kempových chatkách, které mají vlastní sociální zařízení. „Děti čeká pestrý program, který se bude odehrávat jak v areálu a jeho sportovištích, tak v přilehlé přírodě. Těšit se mohou na týdenní pobyt s kamarády ze všech kategorií, na neokoukané a dobrodružné hry a soutěže. Já osobně se účastním takovýchto táborů jako vedoucí již 18 let a pořádám dva tábory, na kterých se mi protočila více jak tisícovka dětí, takže věřím, že i naše zkušenosti rodiče nalákají,“ říká šéftrenér mládeže Sokola Pardubice a vedoucí Sokol Campu Ladislav Štancl.

V týdenním programu přijde řada na nejrůznější sporty, aby si děti vyzkoušely i něco jiného než jen florbal. Každý den tak budeme trávit velice aktivně a sportovně. Hlavním cílem bude také to, aby si děti užily hlavně legraci a dobrodružství.

TERMÍN SOKOL CAMPU 2018: 24.8. – 31. 8. 2019 

Cena pobytu za dítě: 4.100,- Kč

V ceně jsou zahrnuty: výdaje na stravování (5x denně), pronájem prostorů, ubytování, doprava, lektoři a účastnické tričko.

Online přihlášky pro členy klubu jsou zde v členské sekci v E-PŘIHLÁŠKÁCH. 

Zájemci, kteří nejsou členy klubu, se mohou přihlásit na kontaktní mailové adrese seftrener@florbalpardubice.cz

Podrobné informace o Sokol campu naleznete ZDE

Pozor! Kapacita míst je omezená a uzávěrka přihlášek je 20. ÚNORA 2019. 


Video ze Sokol Campu 2017: