1011_20220628_131047.jpg

Vortexair novým významným partnerem klubu

Novým významným partnerem klubu SOKOLI Pardubice se stává VORTEXAIR a.s.

Montážní a dodavatelská firma VORTEXAIR a.s. byla založena v roce 2017, kdy navázala na mnohaleté zkušenosti partnerů v oboru vzduchotechniky, chlazení, měření a regulace. Realizuje zakázky, jako generální dodavatel vzduchotechniky a chlazení do administrativních a rezidenčních objektů. Montuje vzduchotechniku s rekuperací tepla, klimatizace a tepelná čerpadla s podlahovým vytápěním pro koncové zákazníky do rodinných domů. Tyto zakázky provádí od návrhu s projektem, dotacemi, montáží a následným servisem.

Komentář předsedy představenstva VORTEXAIR a.s. Filipa Bahníka:

”Spolupráce se Sokolem byla z mého pohledu pouze otázkou času, kdy se naše cesty opět spojí. Začínal jsem zde s florbalem v roce 1996 a vydržel až do roku 2016, takže pro mě krásných, ale i těžkých 20 let. Dnes máme možnost podpořit dobře se rozvíjející a fungující klub v mém rodném městě, takže budeme rádi jeho dlouholetým superligovým partnerem.”

Komentář generálního manažera klubu SOKOLI Pardubice Martina Zozuláka:

"Jsme rádi, že mezi novými partnery můžeme přivítat i společnost VORTEXAIR, v jejímž čele stojí Filip Bahník - náš bývalý hráč a klubová legenda s jedním z nejvyšších počtů odehraných utkání za náš „A“ tým. Jsme přesvědčení, že to bude spolupráce přínosná pro obě strany a i společnost VORTEXAIR bude spokojená ve spojení s naším klubem."