Související zápas

SOKOLI Pardubice

Vyrovnaný zápas dopadl lépe pro Spartu

Fotbalový výsledek přinesl zápas 14. kola Livesport Superligy. O branku šťastnější byli ale domácí, SOKOLI se tedy do Pardubic vrací bez bodu.

Po domácím výbuchu s Chodovem vyrazili SOKOLI na půdu dalšího pražského týmu. Do zápasu nastoupili výrazně zlepšeným výkonem a to bylo vidět také na světelné tabuli se skóre. Začátek utkání ale pro pardubické hráče ale rozhodně nebyl ideální, domácí se poprvé prosadili hned ve třetí minutě utkání, kdy povedenou střelou překonal Haleše Kolstrunk. SOKOLI ale pokračovali ve zlepšeném výkonu a to se jim vyplatilo ve čtrnácté minutě. Nádhernou přihrávkou se blýskl Adam Šmíd, který vyslal do šance Davida Žáčka, který se nemýlil.

Opatrný a vyrovnaný zápas pokračoval ve druhé třetině. Ačkoliv byla Sparta střelecky aktivnější, tak ji SOKOLI nepouštěli do větších brankových příležitostí a pokud se tomu tak stalo, tak šance domácích končili na perfektním Halešovi v brance. Toho se domácím podařilo ve druhé třetině překonat pouze jednou, odražený míček si dobře našel Matěj Čermák a poslal domácí znovu do vedení.

SOKOLI ve třetí třetině neustupovali od koncentrovaného výkonu a hnali se za vyrovnáním. V defenzivně laděném zápase se jim ale skulinky v pevné obraně hledaly velmi těžko a pokud skulinku našli, tak šance nevyřešili podle svých představ. Největší šanci měl těsně po polovině třetiny Ivo Teichman, který se postavil k trestnému střílení, Hejnu ale nepřekonal. SOKOLI se stále hnali za vyrovnáním, nevyšla jim ale ani závěrečná hra v šesti a zápas tedy skončil pro florbal netradičním výsledkem 2:1.