Související zápas

SOKOLI Pardubice

Z Chodova bez bodu. SOKOLI prohráli 5:10

Ve třetím kole Livesport Superligy vyjeli pardubičtí SOKOLI na půdu Chodova. Z horké pražské půdy ale bohužel body nepřivezli.

Stejný scénář, jako při utkání se Spartou, měl úvod duelu s Chodovem. SOKOLI nezachytili start zápasu a již ve třetí minutě prohrávali 0:2. Chodov nadále pokračoval v aktivní a v rychlé hře, se kterou měli pardubičtí hráči problém. Konstantní tlak chodovských vyústil v další branku domácích celku - na 3:0 zvyšoval Votava. V čase 15:50 sice snížil na 1:3 pardubický Ondra Hurt, avšak o necelé tři minuty vrátil chodovským tříbrankové vedení Milan Tichý. Stav 1:4 po první třetině byl z pohledu Sokolů možná i milosrdný, Chodov totiž přestřílel SOKOLY v poměru 23:4.

Také ve druhé třetině pokračovala dominance domácího týmu, který postupně přidával branky za bezmocného Denemarka v brance. A když ve 31. minutě zvyšoval na 8:1 Kafka, tak to vypadalo z pardubické strany na opravdu nepovedené představení. Od gólu Kafky však chodovští žádnou další branku do konce třetiny nepřidali. Drba již pouze ke konci periody snižoval na 2:8.

Kdo by čekal, že se utkání bude již pouze z povinnosti dohrávat, tak ten se mýlil. Sokolům se skvěle povedl start do třetí třetiny - na 3:8 upravil kapitán Prix. Hra byla od tohoto momentu vyrovnaná. A když v čase 54:13 vstřelil gól Škoda, na kterého navázal o 55 vteřin později první ligovou brankou Polis, tak to bylo již pouze 5:8 a bylo zaděláno na drama. To ale nepřipustil skvěle hrající Ondrušek, který vrátil chodovským znovu čtyřbrankové vedení. V čase 58:33 ještě kosmeticky upravil stav utkání na konečných 5:10 nejlepší hráč Chodova Votava.

Livesport Superliga, 3. kolo

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – SOKOLI Pardubice 10:5 (4:1, 4:1, 2:3)

Branky Pardubic: 15:50 Hurt (Smola), 39:36 Drba, 40:25 Prix (Hurt), 54:13 Škoda (Ďopan), 55:08 Polis (Prix)

Sestava SOKOLŮ: Denemark, Haleš – Polis, Hurt, Pakosta, Nezval, Žáček, Klein, Prix, Křinka, Škoda, Zajíček, Drba, Smola, Ďopan, Černý, Kaluža, Viterna