Zlepšený výkon nestačil. SOKOLI prohráli s FBC Ostrava 4:6

Pardubický “A” tým se po šesti dnech znovu představil v zápase Livesport Superligy. SOKOLI se poučili z chyb minulých zápasů a od začátku byli lepším týmem. Nepovedená druhá třetina však přiřadila SOKOLŮM roli poraženého týmu, když ve třetí části nedokázali stáhnout jednobrankové manko a do prázdné branky na konečných 4:6 zvyšoval Sládek.

SOKOLI vstoupili do zápasu perfektně. Již po 77 sekundách se dostali do dvoubrankového vedení a to díky premiérové brance Tomáše Kuchariče v pardubickém dresu a brance Žáčka. Na jednobrankové manko pro hosty snižoval brankou v přesilovce Sládek, což však bylo díky skvělé obraně SOKOLŮ v první třetině od Ostravy vše. Zvýšit na 3:1 ještě dokázal zvýšit Šmíd.

Druhá část však Pardubicím nevyšla vůbec podle plánu. Na branku Haleše se valilo jedno přečíslení za druhým a jen díky skvělé práci pardubického brankáře inkasovali SOKOLI ve druhé třetině pouze čtyřikrát. Po otočce ve skóre svou druhou brankou v zápase snižoval na 4:5 Šmíd.

Ve třetí třetině byl na hřišti vidět boj o každý metr palubovky. Zápas byl velmi vyhecovaný od obou týmu a ve třetí třetině vše gradovalo. K vidění bylo hodně šancí na obou stranách, brankáři však excelovali a tak se v této části stav neměnil až do poslední minuty, kdy při vyloučení Malajky odvolali SOKOLI brankáře a do prázdné brány na konečných 4:6 pečetil Sládek.