Program zápasů - HRAJE SE

4. 12. 2023 - 10. 12. 2023
49. týden

A-tým

ACEMA Sparta PrahaSOKOLI Pardubice
-
:
-
dnes v 10:00 @ UNYP ARENA, Livesport Superliga, 14. kolo
SOKOLI PardubiceFBC Liberec
Začátek
19:30
čt 7. 12. 2023 19:30 @ SH Dašická Pardubice, Pohár, 7. kolo
SOKOLI PardubiceFAT PIPE FLORBAL CHODOV
Začátek
18:00
so 9. 12. 2023 18:00 @ SH Dašická Pardubice, Livesport Superliga, 15. kolo

Junioři "A"

SOKOLI PardubiceHorní Počernice Orka
Začátek
15:00
so 9. 12. 2023 15:00 @ SH Dašická Pardubice, CE soutěž juniorů, 13. kolo
SOKOLI PardubiceBLACK ANGELS YONEX
Začátek
16:30
ne 10. 12. 2023 16:30 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, CE soutěž juniorů, 14. kolo

Mladší žáci AKADEMIE

SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Exekuce.HK Hradec Králové
Začátek
9:00
ne 10. 12. 2023 9:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FBK Jičín RumcajsovéSOKOLI Pardubice AKADEMIE
Začátek
11:00
ne 10. 12. 2023 11:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
Začátek
13:00
ne 10. 12. 2023 13:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FBŠ VšestarySOKOLI Pardubice AKADEMIE
Začátek
15:00
ne 10. 12. 2023 15:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo

Elévové

FLORBAL LITOMYŠL youthSOKOLI Pardubice
Začátek
9:55
so 9. 12. 2023 9:55 @ SH Dašická Pardubice, Pardubický přebor elévů, 10. kolo
SOKOLI PardubiceFBC LETOHRAD - Orel Orlice
Začátek
11:10
so 9. 12. 2023 11:10 @ SH Dašická Pardubice, Pardubický přebor elévů, 10. kolo
OLYMP východní Čechy PardubiceSOKOLI Pardubice
Začátek
12:00
so 9. 12. 2023 12:00 @ SH Dašická Pardubice, Pardubický přebor elévů, 10. kolo
HAGA Špunti PardubiceSOKOLI Pardubice
Začátek
12:50
so 9. 12. 2023 12:50 @ SH Dašická Pardubice, Pardubický přebor elévů, 10. kolo
FLORBAL LITOMYŠLSOKOLI Pardubice C
Začátek
9:25
ne 10. 12. 2023 9:25 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 12. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíSOKOLI Pardubice B
Začátek
9:25
ne 10. 12. 2023 9:25 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 9. kolo
SOKOLI Pardubice CTJ Sokol Dolní Ředice-IBK Holice
Začátek
10:40
ne 10. 12. 2023 10:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 12. kolo
SOKOLI Pardubice BOrel Přelouč
Začátek
10:40
ne 10. 12. 2023 10:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 9. kolo
FbC SkutečSOKOLI Pardubice C
Začátek
11:30
ne 10. 12. 2023 11:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 12. kolo
FbC Vlci SkutečSOKOLI Pardubice B
Začátek
11:30
ne 10. 12. 2023 11:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 9. kolo
IBK HoliceSOKOLI Pardubice C
Začátek
12:20
ne 10. 12. 2023 12:20 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 12. kolo
IBK Holice modříSOKOLI Pardubice B
Začátek
12:20
ne 10. 12. 2023 12:20 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 9. kolo