Debakl pro “A” tým v důležitém zápase v Otrokovicích

Hrozivý výkon předvedl “A” tým v zápase v Otrokovicích. V utkání, ve kterém SOKOLI pomýšleli na tři body v důležité záchranářské bitvě, schytali ostudný debakl 2:13.

Utkání začalo aktivněji, než by možná diváci u tohoto veledůležitého utkání očekávali. Týmy na první gól nečekaly, oba ho chtěly vstřelit. To se povedlo domácím, když otevřel skóre Gašparík. “A” tým ale na srovnání nepotřeboval moc času. Přesilovou hru využil Ivo Teichman. SOKOLI ale kupili obrovské množství chyb a Otrokovice toho využívaly. Trefili se Vykopal, podruhé v zápase Gašparík a domácí šli do vedení. Za stavu 3:1 se ale do šaten nešlo, jako blesk z čistého nebe přišla branka Rusina zpoza branky, díky této brance se šlo do šaten pro SOKOLY za milosrdného stavu 3:2.

Do druhé třetiny nevstoupil “A” tým o moc lépe, než jak odešel z první třetiny plné chyb. Po necelých čtyřech minutách měli SOKOLI příležitost v podobě druhé přesilové hry v zápase. Avšak nejen že tato přesilová hra zůstala nevyužitá, navíc v ní Ronald Gašparík zkompletoval svůj hattrick a domácí odskočili znovu do dvoubrankového vedení. Po této brance v oslabení přišla absolutní dominance Otrokovic ve zbytku třetiny. Domácí se do konce třetiny trefili ještě šestkrát a do šaten se šlo za hrozivého skóre 10:2.

Jak skončila druhá, tak začala třetí třetina. Diváci viděli naprostou dominanci Otrokovic a bezradný výkon “A” týmu plný chyb. Otrokovice přidali v poslední dvacetiminutovce ještě tři branky, konečné skóre utkání bylo tedy 13:2. “A”  tým tedy zůstává na posledním místě Livesport Superligy.