888_20210614_104947.jpg

Podmínky účasti na přípravném utkání proti SKV

Třetí přípravné utkání čeká ve čtvrtek 17.6 pardubický "A" tým. Do sportovní haly Dašická dorazí tým z pražských Vinohrad - TJ Sokol Královské Vinohrady. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci kolem COVID-19 naleznete v článku níže podmínky k účasti na utkání.

Opatření v souvislosti s COVID-19, která se vztahují na účast při přípravném florbalovém utkání SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady dne 17.6.2021 od 19:30 hodin.

Dle aktuálních opatření je nutné, aby se každý účastník utkání při vstupu do SH Dašická prokázal „COVID SELFREPORT FORMULÁŘEM“ (ke stažení ZDE ), kde bude vyznačena jedna z následujících možností:

 negativní výsledek RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starším 7 dní, nebo

 negativní výsledek POC antigenního testu ne starším 72 hodin, nebo

 absolvování očkování proti onemocnění COVID 19 - od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvou dávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, nebo

 doklad (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, ne starší než 180 dní.


      Vytištěné COVID SELREPORT FORMULÁŘE budou k dispozici také při vstupu do haly. 

      Současně musí mít každý divák po celou dobu návštěvy utkání nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor třídy FFP2, KN95 nebo N 95, platí zákaz konzumace jídla a nápojů ve všech prostorech haly a všichni diváci jsou usazeni tak, že s výjimkou osob ze společné domácnosti bude vždy ponecháno mezi jednotlivými diváky nejméně jedno neobsazené sedadlo.