742_20200204_182249.png

Zaostřeno na produkci

Moderátor a DJ na zápasech, profesionální videa, články na webu a dokonalá produkce velkých akcí jako je SCHOOL MATCH. To jsou věci, které neodmyslitelně patří k prezentaci klubu SOKOLI Pardubice a nikdo z fanoušků si svůj zážitek z florbalu bez toho všeho už snad ani neumí představit. Pojďme si představit profesionály, kteří pro SOKOLI Pardubice odvádějí skvělou práci!

O hudební zážitky na zápasech se stará DJ DANDA z agentury TvůjDJ. Mezi největší akce, na kterých hrál, se řadí MS v hokeji v roce 2015 a MS v hokejbale o dva roky později. Narazit na něj můžete ale i na společenských akcích, firemních večírcích či svatbách. Sem tam si Danda střihne i nějakou tu moderaci. Jeho největším profesionálním snem je pouštět hity na MS ve fotbale, a to ať už by to bylo kdekoliv na světě. I když sám poslouchá hlavně electroswing a hity z přelomu století, v jeho repertoáru se najde hudba každého žánru. Agentura TvůjDj se dále zabývá také technickým zajištěním všech druhů akcí. Více info na www.tvujdj.cz.

Hlas, který oznamuje střelce gólů a baví pardubické fanoušky na domácích utkáních, patří Tomáši Ždímalovi. Sympatický mladý speaker se v pardubickém klubu věnuje i práci PR manažera a stojí tedy za většinou textů, které jsou k přečtení na klubovém webu. Tomáš je také moderátorem v severočeském HITRADIU FM a jako speaker provází fanoušky i domácími zápasy FK Pardubice. Ještě než se Tomáš vrhnul do mediální sféry, pracoval jako barman v jednom z pardubických barů. Nyní studuje vysokou školu v Praze a věnuje se svému vysněnému povolání. Jako moderátor je k vidění také na společenských akcích, jako jsou maturitní plesy.

Do našeho super týmu, který připravuje mediální prezentaci klubu, neodmyslitelně patří také kameraman Petr Fait a jeho kreativní studio OOPS (www.oops-produkce.cz). V jejich režii vznikají od začátku do konce všechna videa, která můžete vidět na našem youtube kanále.

Produkci a režii velkých akcí, jakou je pro nás klub například i SCHOOL MATCH, drží pevně v rukou agentura LIVEBROS v čele s Martinem Zahálkou. Jedná se o profesionály, kteří mají na starosti produkci velkých akcí jako například právě proběhlé MS juniorů v hokeji nebo loňské MS ve florbale v Praze. Více informací hledejte na www.livebros.cz