895_20210810_111957.jpg

SOKOLI vstupují do Poháru Českého Florbalu!

Již dnes večer vstoupí do dalšího ročníku Poháru Českého Florbalu pardubičtí SOKOLI. Po dohodě elitních trenérů klubu se ovšem v Jaroměři nepředstaví "A" tým, ale příležitost nakouknout do dospělého florbalu dostanou pardubičtí junioři.

Letošní ročník Poháru Českého Florbalu rozehrají pardubičtí již dnes večer v utkání proti TJ Sokol Jaroměř. S tímto soupeřem se SOKOLI potkali i v loňském ročníku, kdy dokázali Jaroměř na jeho hřišti porazit 5:4 po prodloužení. V utkání s prvoligovým soupeřem se však nepředstaví pardubický "A" tým, nýbrž juniorský celek, který odehraje i následné utkání s dalším prvoligovým soupeřem z Kunratic. Zápas s FBŠ Hattrick Brno pak bude generálkou pro pardubický "A" tým, který se na startu Livesport Superligy střetne s Vítkovicemi. 

Komentář trenéra “A” týmu Martina Zozuláka:

"Pohárové utkání bereme primárně jako přípravu na novou sezonu a byli jsme nemile překvapeni, že nám letos byla opět "vylosována" stejná skupina jako v loňské sezóně. Zároveň chceme v letošní přípravě odehrát více utkání proti superligovým soupeřům. Proto jsme se rozhodli, že v rámci poháru odehraje náš A tým pouze utkání proti Hattricku Brno a další přípravu doplníme přátelskými zápasy se superligovými týmy. Ostatní utkání v rámci poháru (Jaroměř a Start) odehrají naší junioři, pro které to bude určitě zajímavá zkušenost a velmi ostrý test v jejich přípravě."


Pohár Českého florbalu, 1. kolo:

čtvrtek, 12. srpna, 19:00, ASVA Jaroměř: TJ Sokol Jaroměř - SOKOLI Pardubice 

online přenos: ZDE

videopřenos: ZDE

Pohár Českého florbalu, 2. kolo:

čtvrtek, 19. srpna, 19:00, SH ZŠ Kunratice: Start98 Kunratice - SOKOLI Pardubice

online přenos: ZDE

Pohár Českého florbalu, 3. kolo: 

neděle, 29. srpna, 17:00, SH Dašická: SOKOLI Pardubice - FBŠ Hattrick Brno

online přenos: ZDE

Přátelská utkání "A" týmu:

pátek, 13.srpna, 20:00, SH Dašická: SOKOLI Pardubice - Česká Lípa

pondělí, 16.srpna, 20:00, SH Dašická: SOKOLI Pardubice - FbŠ Bohemians

pátek, 27.srpna, 19:00, TJ Sokol Vinohrady: TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice