877_20210422_103733.png

Změny v realizačním týmu „A“ mužstva

Do nové sezóny 2021/2022 vstoupí „A“ tým s obměněným realizačním týmem. Stávajícího hlavního trenéra Martina Zozuláka, asistenta Ladislava Štancla a fyzioterapeutku Kateřinu Levínskou doplní trojice nových tváří!

Z části s novým realizačním týmem vstoupí do příští sezóny pardubičtí SOKOLI. Tým vedený Martinem Zozulákem, který se již od minulého týdne připravuje na ročník 2021/2022, doplní na lavičce Milan Randa, který poslední čtyři roky vedl kategorii juniorů. „Milan se k týmu připojil v průběhu letošní sezony a doplnil Láďu Štancla na pozici asistenta trenéra. S tím, jak jsme dokázali společně během tréninků a zápasů fungovat, jsem byl velmi spokojen. Zároveň mi tento model se dvěma asistenty vyhovoval více. Po sezoně jsem tedy hledal způsob, jak Milana i Láďu u A týmu udržet, a za pomocí drobných změn v trenérských týmech u mládežnických kategorii se nám to podařilo. Pro Milana jako mladého trenéra to určitě bude velká výzva a příležitost pro další rozvoj“ komentuje Milanův příchod na lavičku „A“ týmu Martin Zozulák.

Další novou tváří na lavičce elitního týmu bude kondiční trenér Ondřej Almaši, který nahradí Petra Mocka. Ondra, kterému nikdo neřekne jinak než „Almi“, bude mít nově na starosti kondičního složku celého klubu. „Petr Mocek měl na starosti kondici A týmu 3 sezony a bohužel jsme postupně narazili na jeho časové vytížení, kdy už v letošní sezoně nebyl schopen skloubit práci u hokejistů Dynama s námi. Mócovi patří velké díky za všechnu odvedenou práci! Určitě nám pomohl posunout úroveň kondiční připravenosti našich hráčů na vyšší level a troufám si tvrdit, že nám trochu otevřel oči v tom, jak vůbec ke kondici přistupovat v moderním pojetí.

Ondra Almaši je samozřejmě logická volba - už několik sezon má na starosti kondici všech elitních mládežnických týmů, tedy akademie, dorostenců i juniorů. Tím pádem se z Almiho stává v podstatě klubový kondiční trenér, který má přehled jak o našich talentech v akademie, tak o našich elitních hráčích v A týmu. Na další spolupráci s ním se těším a věřím, že naváže na práci Petra Mocka a kondice bude dlouhodobě jedna z našich nejsilnějších stránek“ vysvětluje důvody změny na postu kondičního trenéra Martin Zozulák.

Poslední novou akvizicí na střídačce pardubického „A“ týmu je Jakub Víšek. Ten v pozici brankáře prošel všemi kategoriemi pardubického klubu a v posledních pěti letech se aktivně věnoval trénování mládeže. Kuba se k týmu také připojil už v průběhu sezony a myslím, že ukázal, jak je pracovitý trenér a navázal tak na práci u našich mládežnických družstvech. I pro Kubu to bude první sezona u A týmu a určitě i pro něj to bude velká zkušenost a příležitost se dále rozvíjet jako trenérobjasňuje příchod nového trenéra brankářů Martin Zozulák.

Na rozhovor s končícím kondičním trenérem Petrem Mockem se můžete těšit v příštím týdnu!


Realizační tým "A" mužstva v sezóně 2021/2022

Hlavní trenér: Martin Zozulák

Asistent trenéra: Ladislav Štancl

Asistent trenéra: Milan Randa

Kondiční trenér: Ondřej Almaši

Trenér brankářů: Jakub Víšek

Fyzioterapeutka: Kateřina Levínská