Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 169 článků.

Ze zápasů s Boleslaví a Chodovem s prázdnou. Rozhodly první třetiny.

Pardubickému “A” týmu se při víkendovém dvojzápasu nepodařilo překvapit ani jednoho ze soupeřů. Z Boleslavi odjížděli SOKOLI s pořádným přídělem při výsledku 16:2. V nedělním domácím zápase mohli fanoušci u svých obrazovek vidět zlepšený výkon, na body to však také nestačilo, SOKOLI prohráli 7:11.

“A” tým dostal lekci od Tatranu. V dohrávce prohrál 3:15

Velká facka pro SOKOLY přišla v dohrávce třetího kola Livesport Superligy při domácím zápase proti Tatranu Teka Střešovice. Poprvé v letošní sezóně předvedl “A” tým opravdu nepovedený výkon a podepsalo se to na konečném výsledku s rozdílem dvanácti branek.

Prohra v domácím prostředí. SOKOLI nestačili na Bohemians

Divokou přestřelku v rámci šestého kola Livesport Superligy vidělo 268 diváků v hale na Dašické. Po úvodním gólu SOKOLŮ přišla čtyřgólová šňůra Bohemians, kterou se “A” týmu až do závěrečného hvizdu nepodařilo dotáhnout a tak skončilo utkání výsledkem 6:11.

Z dvojzápasu se třemi body! SOKOLI si poradili s Panthers, z půdy SKV odjíždí s prázdnou

První letošní dvojzápas “A” týmu vyšel z padesáti procent. Na půdě Otrokovic dokázali SOKOLI koncentrovaným výkonem po celou dobu zápasu podpořeným skvělým výkonem brankáře Haleše zvítězit 3:6. V pondělním zápase na Vinohradech doplatili na výpadek v úvodu třetí části, kde soupeř odskočil do vedení, které už se nepodařilo dotáhnout a prohráli 5:7.

Úspěšný start do Livesport Superligy! SOKOLI porazili Spartu 7:6!

O skvělý výsledek se v prvním utkání Livesport Superligy postaral pardubický “A” tým. Na hřišti pražské Sparty díky bojovnému výkonu, podtrženým skvělými individuálními výkony, kterým kraloval střelec hattricku Savický a brankář Martin Haleš, dokázal vyhrát rozdílem jedné branky, kdy 17 vteřin před koncem rozhodl Marcel Lehký.

Druhá pohárová výhra! SOKOLI si po prodloužení poradili s Jaroměří

Od druhého kola Poháru Českého florbalu se očekával velmi vyhecovaný souboj dvou východočeských celků a předpoklady se od prvních minut začaly naplňovat. Utkání plné osobních soubojů, které moc florbalové krásy nepřineslo, dopadlo nakonec lépe pro SOKOLY. V prodloužení rozhodl o výhře pardubických Přemek Pakosta.

“A” tým porazil v prvním pohárovém utkání Start98 Kunratice!

Čtvrteční večer nabídl první utkání letošní sezóny, na Dašickou přijel v rámci prvního kola Poháru Českého florbalu tým Start98 Kunratice. Pro oba týmy se jednalo o první utkání letošní sezóny a na hřišti to dle nasazení obou týmů bylo vidět. SOKOLI v utkání plném přečíslení byli nakonec efektivnější a zvítězili 11:3.

Sokol porazil Bulldogs 4:0 na zápasy a slaví záchranu Superligy

Pardubice navázaly na dvě výhry z Brna a také před domácími fanoušky slavily dvě vítězství, čímž se definitivně zachránily v Tipsport Superlize i pro následující ročník. Ani jeden z duelů na Dašické však nebyl jednoduchý, ve třetím utkání série rozhodl Sokol dvě minuty před koncem a v poslední zápas sezony vybojovaly ve svůj prospěch až v nájezdech, v obou případech rozhodl kapitán Zozulák.

Pardubice udělaly proti Bulldogs dva úspěšné kroky za záchranou

Východočeši úspěšně v Brně vstoupili do boje o záchranu nejvyšší soutěže. V obou víkendových zápasech proti Bulldogs se ujali vedení, které nepustili a před domácími zápasy si vybudovali velice dobrou pozici, když vedou 2:0 na zápasy. Na první výhře v sérii 7:4 měl velký podíl kapitán Zozulák, jenž vstřelil čtyři branky. Ve druhém utkání navázal na svůj dobrý výkon z prvního zápasu Adam Šmíd, který se postaral o dva ze tří gólů Sokola.

Rychlé pardubické vedení Otrokovice nesrazilo a přišel obrat

Východočeši měli parádní nástup do posledního utkání základní části Tipsport Superligy, skóre otevřeli již po jednadvaceti vteřinách. Náskok navýšili na konci třetiny, jenže po čtyřiceti minutách už byl stav nerozhodný 2:2. Panthers deset minut před koncem otočili vývoj ve svůj prospěch a Pardubicím se už ani přes viditelnou snahu v závěru srovnal nepovedlo.