“A” tým čeká důležitý domácí dvojzápas

Sobotní a nedělní večer přinese dva superligové zápasy na Dašické. Zápasy se odehrají oba po konci předcházejícího mládežnického turnaje, všichni jeho účastníci mají vstupy na zápasy zdarma a jsou zváni do hlediště.

V sobotu na Dašickou přijede Hattrick Brno. Tento soupeř přijede do Pardubic znovu po třech týdnech, oba týmy se totiž utkaly v pohárové generálce na Livesport Superligu. Hattrickem se v tomto utkání blýskl Ivo Teichman a SOKOLI zvítězili 4:3 po prodloužení. V dalších dvou pohárových zápasech si brněnští hráči poradili se Startem98 Kunratice 10:3 a padli v Jaroměři 5:6. Start Livesport Superligy Hattricku, podobně jako Pardubicím, nevyšel, když prohráli na domácí půdě s BLACK ANGELS 1:5, oba týmy tedy budou bojovat o první letošní body.

Nedělním soupeřem SOKOLŮ budou Panthers Otrokovice, kteří po minulé, velmi nepovedené sezóně, v úvodním utkání do posledních minut trápili favority z Chodova a nakonec padli těsně 6:7. Minulou sezónu zakončili Panteři na posledním místě s pouhými devíti body. Budou tedy rozhodně chtít potvrdit dobrý herní projev z úvodního utkání a porvat se v Pardubicích o body.

Povede se “A” týmu získat důležité body?

2. kolo Livesport Superligy začíná v sobotu 18. září v 19 hodin a následné 3. kolo začíná v neděli 19. září v 17 hodin.