Související zápas

SOKOLI Pardubice
1181_20240206_110931.jpg

Derby dvou Sokolů. School Match 2024 ozdobí bohatý doprovodný program

V pořadí již čtvrtý School Match se uskuteční ve čtvrtek 8. února v multifunkční enteria aréně. Pardubičtí florbalisté se od 10:00 střetnou v derby Sokolů s hráči Královských Vinohrad. Tato mimořádná sportovní událost bude rovněž skvělou pozvánkou na 17. ročník všesokolského sletu, který se koná na přelomu června a července v Praze.

Čtvrteční dopoledne bude v Pardubicích patřit florbalu. Více než 3500 školáků ze 13 pardubických škol opustí na pár hodin školní lavice a stane se součástí zápasu, který bude nabitý bohatým doprovodným programem. „Před začátkem utkání a taktéž v jeho průběhu bude pro všechny diváky v hale připravena skvělá podívaná. Všichni dorazivší se mohou těšit na speciální sokolský jukebox, bohatý přestávkový program či Superfinálemana, který opět bude bude mezi diváky vystřelovat dresy pardubických florbalistů. Věřím, že ve spolupráci se společností LIVEBROS, se kterou na zápasech v enteria aréně dlouhodobě spolupracujeme, připravíme pro všechny diváky jedinečný zážitek,“ přibližuje program čtvrtečního duelu komunikační pracovník klubu Milan Randa.

Celá akce bude jednou z nejvýraznějších událostí a pozvánkou na blížící se 17. ročník všesokolského sletu, který se koná na přelomu června a července v Praze. O slavnostní zahájení zápasu se postarají zástupci České obce sokolské a o první přestávce je připraveno i vystoupení sokolských cvičenců.

Na zápas proti SKV se obrovsky těším. Mělo by dorazit hodně dětí, což bude super pro atmosféru zápasu. Jelikož nám tabulkově už o tolik nejde, tak jsme rádi, že si můžeme užít alespoň takovýto zápas a věřím, že za pomoci dětí zápas vyhrajeme,“ těší se na čtvrteční duel kapitán pardubických florbalistů Lukáš Prix.