859_20210211_140545.jpg

“A” tým čeká náročné utkání ve Vítkovicích

Pouhých 66 hodin po televizním utkání s Libercem čeká "A" tým další náročný zápas. V rámci 21. kola Livesport Superligy vyjede tým Martina Zozuláka na hřiště Vítkovic!

I přes fakt, že se Vítkovice neudržely na prvním místě, mohou být s letošní sezónou spokojené. Aktuálně se nachází na druhém místě Livesport Superligy s pouhou tříbodovou ztrátou na první Mladou Boleslav. V letošní sezóně ztratili z 60 možných pouhých 8 bodů! Poslední prohra přišla v předposledním zápase právě s mladoboleslavským týmem. Vítkovicím skvěle funguje první formace ve složení Adam Delong, Rostislav Gattnar a Matyáš Šindler. První zmíněný je dokonce na druhém místě kanadského bodování celé Livesport Superligy, když má na svém kontě rovných 50 bodů (34+16).

“A” tým dal v televizním utkání zapomenout na nepovedený pondělní výkon proti Boleslavi, když doma hrál vyrovnané utkání s Libercem, které brankou v závěru rozhodl Kopecký a SOKOLI zůstali bez bodu. V zápase byly klíčové přesilové hry. “A” tým nevstřelil z pěti nabídnutých možností ani jednu branku, naopak Liberec dokázal využít dvě početní výhody a trestné střílení. Přesilové hry jsou dlouhodobým problémem SOKOLŮ, úspěšnost v této herní činnosti je u Pardubic pouhých 18,18% a jsou v tomto hodnocení nejhorší v celé Livesport Superlize. Na druhé straně Vítkovice mají více než dvojnásobnou úspěšnost, 40,62%.

Dokáží SOKOLI překvapit favorita a získat body do tabulky?

21. kolo Livesport Superligy začíná v sobotu 13. února v 16 hodin.

Komentář brankáře “A” týmu Karla Aubuse:

Na zápas velmi těším, Vítkovice jsou dlouhodobě TOP tým celé Superligy. V letošní sezóně se jim daří, funguje jim první lajna a mají skvělé individuality. My ale budeme určitě chtít překvapit a získat důležité body do tabulky koncentrovaným výkonem celých 60 minut.

Livesport Superliga, 21. kolo:

Sobota, 13. února, 16:00, SC Dubina Ostrava: 1. SC TEMPISH Vítkovice - SOKOLI Pardubice