839_20201217_111904.jpg

“A” tým vyráží k zápasům do České Lípy a na BLACK ANGELS

Již třetí víkend v řadě čeká SOKOLY stejný program. Tím budou dva soutěžní zápasy během jednoho víkendu, přesněji v sobotu vyjede “A” tým na palubovku FBC 4CLEAN Česká Lípa a v neděli do SH Kbely, nové haly týmu BLACK ANGELS. “A” tým nevyhrál již sedm zápasů řadě, má tedy dva pokusy na pokoření této série.

V sobotním zápase vyjedou SOKOLI k zápasu s Českou Lípou, která je na jedenáctém místě Livesport Superligy a je tedy tabulkovým sousedem Pardubic, které však mají tři zápasy k dobru. České Lípě se v posledních zápasech nedaří, prohrála tři zápasy v řadě, v posledním zápase v Liberci dostala dokonce devatenáct branek, z toho čtyři v rozmezí pouhých 23 sekund. Poslední výhru zapsala Česká Lípa na půdě velmi těžkého soupeře, Chodova. Individuálně se v českolipském dresu daří Radku Krajcigrovi, který v sezónách 2013/2014 a 2014/2015 oblékal i pardubický dres. Krajcigr se nachází v kanadském bodování soutěže na 5. místě, kdy má na svém kontě 28 kanadských bodů za 17 přesných zásahů a 11 asistencí.

Druhým soupeřem víkendového dvojzápasu budou pražští BLACK ANGELS. “Andělům” se v letošní sezóně poměrně daří, když se nachází na 9. pozici se   14 body. Po minulé sezóně, kdy jim utekla premiéra účast v play-off pouze o dva body, dělají letos vše pro to, aby se letos kýžený úspěch dostavil. V posledních pěti zápasech však BLACK ANGELS zapsali pouhé dva body a to za výhru v prodloužení proti otrokovickým Panthers. Individuálním statistikám vévodí Tomáš Hanák, který má na svém kontě již 22 kanadských bodů za 13 gólů a 9 asistencí.

Dokáže “A” tým protrhnout černou sérii a získat body?

7. kolo Livesport Superligy začíná 19. prosince ve 14 hodin a následné 13. kolo 20. prosince v 17 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Prixe:

Víkendový dvojzápas pro nás bude strašně těžký, ale zároveň hrozně důležitý. Ztratili jsme teď body, které potřebujeme nabrat přesně se soupeři, co máme o víkendu. S tím však souvisí náš výkon, který se oproti zápasu s Hattrickem musí zlepšit. Věřím, že když budeme plnit pokyny, co nám řeknou trenéři a předvedeme dobrý výkon v obou zápasech, tak v můžeme přivézt 6 bodů.

Livesport Superliga 7. a 13. Kolo

Sobota 19. prosince, SH Česká Lípa: FBC 4CLEAN Česká Lípa - SOKOLI Pardubice

Neděle 20. prosince, SH Kbely: BLACK ANGELS – SOKOLI Pardubice


Videopřenos k utkání s Českou Lípou naleznete ZDE

Textový online k utkání s Českou Lípou naleznete ZDE

Soupisku, tabulku soutěže a rozpis utkání naleznete ZDE


Videopřenos k utkání s BLACK ANGELS naleznete ZDE

Textový online k utkání s BLACK ANGELS naleznete ZDE

Soupisku, tabulku soutěže a rozpis utkání naleznete ZDE


PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY