993_20220414_092539.jpg

Barážová série pokračuje dvěma zápasy v Brně

SOKOLI o víkendu vyrazí ke dvěma zápasům do Brna. Série se hraje na tři vítězné zápasy a jelikož v úvodním zápase na Buldoky nestačili, budou zde muset zvítězit.

První zápas přinesl zajímavou podívanou. SOKOLI v zápase vedli, poté ale začali kupit chyby, které Bulldogs nemilosrdně trestali, zápas otočili a zvítězili v Pardubicích 8:5. SOKOLI se v zápasech budou muset chybám vyvarovat, jestli chtějí pomýšlet na úspěch.

V utkání na Dašická se v perfektním světle ukázalo hned několik hráčů soupeře Pardubic. Po třech kanadských bodech zapsali Josef Žižka a Lukáš Mráz, za nimi byli v závěsu se dvěma kanadskými body Miroslav Kladivo a Adam Konečný. Nejen střelci se ale předvedli v Pardubicích jak nejlépe to šlo. Brankář Jakub Haltmar předvedl 16 úspěšných zákroků a s úspěšností zákroků 76,19% byl základním stavebním kamenem úspěchu Brna v Pardubicích.

Na druhé straně Pardubice přesvědčivý výkon nepodali. Stejně jako v sérii druhého kola play-down s Hattrickem úvodní zápas prohráli po nezodpovědném výkonu. Nadějí může být další vývoj série, v té předešlé totiž po úvodní prohře již SOKOLI bez ztráty kytičky dotáhli sérii k vítěznému konci, to by rozhodně rádi zopakovali také v sérii baráže. Dotáhnout je k tomu může útočné trio Zozulák-Pakosta-Šmíd, kteří zářili hlavně v přesilových hrách, dvě ze tří využili a tato herní situace může být velkou zbraní SOKOLŮ.

Povede se “A” týmu vrátit sérii do Pardubic?

Komentář hráče “A” týmu Adama Šmída:

Do Brna určitě jedeme se vztyčenou hlavou. Víme, kde jsme udělali chyby a pokud je nebudeme opakovat a budeme hrát celý zápas naši hru, tak věřím, že zvítězíme.

Baráž o Livesport Superligu, 2. a 3. zápas:

Sobota, 16. dubna, MSH Vodova Brno - stará hala, 18:00: Bulldogs Brno – SOKOLI Pardubice

Neděle, 17. dubna, MSH Vodova Brno - stará hala, 18:00: Bulldogs Brno – SOKOLI Pardubice