796_20200819_090018.jpg

Další pohárové utkání! SOKOLI se utkají s Jaroměří

Po týdnu se “A” tým představí v dalším ostrém zápase! Druhé kolo Poháru Českého florbalu zavede SOKOLY na palubovku týmu TJ Sokol Jaroměř. SOKOLI můžou v tomto zápase udělat velký krok k postupu ze skupiny, Jaroměř by výhrou uživila šanci na postup, hraje se tedy opravdu o hodně!

Tým Jaroměře si v minulé sezóně odbyl premiérovou sezónu v první lize mužů, ve které rozhodně nevypadal jako nováček. Skvělými výkony v sezóně si zajistil tým okolo trenéra Martina Klapky přímou účast v playoff, když v základní části skončil na šestém místě.

Minulá sezóna je však minulostí. V prvním kole poháru na rozdíl od SOKOLŮ tým Jaroměře zvítězit nedokázal, když v zápase s Hattrickem Brno po slibně rozehrané první třetině nakonec prohrál 2:6.

Dokáží SOKOLI navázat na první vítězství a přiblížit se postupu ze skupiny?

Druhé kolo Poháru Českého florbalu začíná 20. srpna v 19 hodin.

Komentář kapitána týmu Radka Formánka:

“V týmu panuje po úvodním ostrém zápase výborná atmosféra, na zápas do Jaroměře se těšíme. Zbývá nám jestě jeden trénink, kde poladíme pár věcí a ve čtvrtek večer chceme přivézt zpět do Pardubic 3 body. Samozřejmě Jaroměř nepodceňujeme, jelikož víme, že v loňské sezóně měl tento tým dobré výsledky v 1.lize a mají spoustu šikovných hráčů”

Pohár Českého florbalu, 2. kolo

Čtvrtek 20. srpna, 19:00, SH ASVA Jaroměř: TJ Sokol Jaroměř - SOKOLI Pardubice