928_20211027_101350.jpg

Další těžká domácí výzva, SOKOLI doma čeká Chodov

Tři dny po televizním utkání se “A” tým chystá na další těžkou bitvu v rámci Livesport Superligy. Ve sváteční čtvrtek přijede na Dašickou FAT PIPE FLORBAL CHODOV.

Čtvrteční soupeř SOKOLŮ se aktuálně nachází na pátém místě Livesport Superligy. Ofenziva Chodova se opírá o jednoho ze strůjců zlata ze světového šampionátu v Brně, Petra Majera a již dlouholeté kanonýry, Marka Vávru a Toma Ondruška. Defenziva stojí na dalším z mistrů světa z Brna, Karel Hodík v brance zatím vychytal pět vítězství s průměrem 5,58 branky na zápas. V posledním kole prohráli florbalisté z Jižního města s městskými rivaly BLACK ANGELS 7:8 v prodloužení.

SOKOLI v posledním utkání v Liberci nenavázali na dobrý výkon a vítězství s Ostravou. Ofenzivě SOKOLŮ vévodí duo Teichman-Šmíd, když oba nasbírali shodně 11 kanadských bodů. SOKOLI trápí úspěšnost střelby. Na bránu soupeře v deseti zápasech vyslali 203 střel, ze kterých vstřelili 41 branek, s čímž jsou s 20,20% úspěšností střelby nejhorší v celé Livesport Superlize. V posledním domácím utkání byli šestým hráčem fanoušci na Dašické, povede se zaplnit "Dašák" i ve čtvrtek?

Dokáže “A” tým zaskočit favorita a získat body do tabulky Livesport Superligy?

11. kolo Livesport Superligy začíná ve čtvrtek, 28. října v 16 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Petra Křinky:

Chodov patří dlouhodobě na špičku Superligy. V týmu mají mnoho zkušených hráčů spojených s mladými kluky. Víme, že utkání bude extrémně náročné, ale když budeme plnit pokyny a hrát koncentrovaně, tak můžeme zvítězit.

Livesport Superliga, 11. kolo:

Čtvrtek, 28. října, 16:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – FAT PIPE FLORBAL CHODOV